Soru İtopya,Ince Hesap Güvenilir Mi ?

bananana

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
itopya , ince hesap tan hazır sistem almak sorun çıkarırmı güvenilirmi ?

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Dün incehesap konusunda bir şey alma da çok kararsız kaldım açıkçası yorumlardan dolayı.

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Amazon ve hepsiburada nin kendi satıcısı olmadığı hiç bir yer bence guvenilir değil. Bahsettiğin 3 sitedende alışveriş yapılabilir bence kötü yorum heryerde var.

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
itopya , ince hesap tan hazır sistem almak sorun çıkarırmı güvenilirmi ?
iki sitede güvenilir şuan imza kısmındaki yazan bilgisayarımı ordan aldım ve yakın çevremdeki insanlarda itopyadan bir çok kez alışveriş yaptılar incehesapda güvenilirdir ekipmanlarımı ordan temin ettim içiniz rahat olsun

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Şikayetvar sitesine bakarsanız her markanın her konusunda şikayeti bulunuyor.
Tabii ki ama şikayetleri baz alıyorum ben mesela başka bir sitede sadece kargo sorunu deniliyor veya bir iki artı ama ağırlıklı böyle olursa şüpheye düşmekten kendimi alıkoyamıyorum.

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Tabii ki ama şikayetleri baz alıyorum ben mesela başka bir sitede sadece kargo sorunu deniliyor veya bir iki artı ama ağırlıklı böyle olursa şüpheye düşmekten kendimi alıkoyamıyorum.
sende haklısın hocam okadar para döküceksin

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Çok fazla sistem satıyorlar arada şikayet olması normal. Bu siteye de güvenmeyecekseniz internetten sistem alamazsınız.

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Çok fazla sistem satıyorlar arada şikayet olması normal. Bu siteye de güvenmeyecekseniz internetten sistem alamazsınız.
Syqex hocam gaminggen ve incehesapın şikayet vardaki yorumlarına bir göz atarmısınız? Yani şöyle gaminggende de bahsettiğim sorunlar var ama oran orantı yapınca incehesapta daha çok ama hepsinde var mı var..

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Syqex hocam gaminggen ve incehesapın şikayet vardaki yorumlarına bir göz atarmısınız? Yani şöyle gaminggende de bahsettiğim sorunlar var ama oran orantı yapınca incehesapta daha çok ama hepsinde var mı var..
Ben yok diye iddia etmedim. Oraya bakarsanız her markanın şikayeti var. Her alıcıya farklı sorun da denk gelebilir , şans işi. Bu düşünceye devam edecekseniz sistem almayın yani siz bilirsiniz.

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Ben yok diye iddia etmedim. Oraya bakarsanız her markanın şikayeti var. Her alıcıya farklı sorun da denk gelebilir , şans işi. Bu düşünceye devam edecekseniz sistem almayın yani siz bilirsiniz.
Bu düşüncede olmam değil mi hocam pozitif tartışma da yasak mı? Neden muhalif yorumunuzu seziyorum ben normal konuşuyordum halbuki.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri