Soru İtopya,Ince Hesap Güvenilir Mi ?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bu düşüncede olmam değil mi hocam pozitif tartışma da yasak mı? Neden muhalif yorumunuzu seziyorum ben normal konuşuyordum halbuki.
Yasak olan bir şey yok. Açıklamalarımı yaptım ama hep kötü yorumları öne sürüyorsunuz. Her sitede , her markada böyle sorunlar olabiliyor. Birinde fazla olur birinde az olur ama bu şans işi ve kaçınılmaz bir şey. GamingGen gibi büyük bir siteye bile güven yoksa sistem almama seçeneği kalıyor.

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Yasak olan bir şey yok. Açıklamalarımı yaptım ama hep kötü yorumları öne sürüyorsunuz. Her sitede , her markada böyle sorunlar olabiliyor. Birinde fazla olur birinde az olur ama bu şans işi ve kaçınılmaz bir şey. GamingGen gibi büyük bir siteye bile güven yoksa sistem almama seçeneği kalıyor.
Olumsuzluklardan bahsettiğim için kötü yorumları sunmam normal değil mi? Eleştiri yapıyoruz.Tabii ki güzel işleride vardır senelerdir piyasada olan belki binlerce sistem satmış bir firma hepsi de kötü olacak değil ya,fakat yeri geliyor onbinlerce lira ödüyoruz bizim gibiler için büyük fiyatlar.Gaminggene güven yok da demedim aksine daha az şikayet var dedim ha onda da yok mu var ama daha az.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri