itopya kargo

Halim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar ben itopyadan bir sipariş verdim ben ups ile sorunsuz gelir diye düşünüyordum fakat hiç adını duymadığım bir firma ile geliyor dün takip edebiliyordum kargomu afyonda bir şubesine geldi fakat ondan sonra takip edememeye başladım böyle bir hata veriyor daha önce nettracktan alışverişi olan var mı bir yardıdmcı olur musunuz 

Butfudman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cvp: itopya kargo

Öncelikle İtopya ile görüşme sağladınızmı.? Sağlamadıysanız ilk işiniz yarın itopya müşteri hizmetleriyle görüşmek olsun. 
Kargonuz hertürlü size ulaşacaktır bundan dolayı içinizde korku olmasın. Lakin dediğim gibi itopya ile görüşmenizde fayda var ve takip edemiyorsanız yarın bide
kargo firmasını arayıp görüşün.

KS

Halim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

arkadaşlar itopya artık gözümde güvenilirliğini yitirmiştir kaç gün oldu daha kargom yok sabahları kargomun nerede olduğuna kesinlikle ulasamıyorum kapatıyorlar siteyi müşteri hizmetlerine ulaşım yok itopya müşteri hizmetleride ulasamıyorum içeriğine bilgi de veremiyoruz diyorlar akşam olduğunda kargomun hala aynı yerde olduğunu görebiliyorum evraklar tamamlanmış sadece yola çıkmamış gözüküyor üstüne üstlük firma son çıkış yeri evime gelicek olan yer 128 km ötede yani aramda bir şehir fark var şaka gibi bir olay

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136

Firmalar bazen sizin yaşadığınız gibi sorunları yaratmaktan kendilerini alamıyorlar sanırım. Aslında firma başarılı bir firma ama buna benzer çoğu olayı hem kendileri hem de rakiplerinde görülebiliyor. Firmaya karşı güven zedeleniyor tabi kullanıcı bazında. Umarım kısa zamansa sorununuzu çözerler.

Butfudman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Son durum nedir ?
@"Halim"  
benim kargomda şuan netkargo diye bir firmada

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,244

Nettrack bende ilk kez duyuyorum. Diğer kargo firmaları çok yoğun artık kaldıramıyor ve yetişemiyorlar. Bu tarz alternatifler çıkıyor sonradan. Ürünle alakalı gelişme olunca haber verir misiniz?

Butfudman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: itopya kargo

FatihCetin' Alıntı:
cuma sipariş verdiğim wd 500gb m2 ssd,Pazartesi sabah 10 da teslim edildi.Bence gayet hızlıydı  :)

Kargo kodu verdiler sorguluyorum bilgi alınamadı diyor siz nasıl bir süreç yaşadınız anlatır mısınız.?

FatihCetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
RE: Cvp: itopya kargo

Butfudman' Alıntı:
FatihCetin' Alıntı:
cuma sipariş verdiğim wd 500gb m2 ssd,Pazartesi sabah 10 da teslim edildi.Bence gayet hızlıydı  :)

Kargo kodu verdiler sorguluyorum bilgi alınamadı diyor siz nasıl bir süreç yaşadınız anlatır mısınız.?
bende sorgulayamadım.bana teslım gunu sms geldı kargodan.sonrasında baktıgımda dagıtımda gozuktu.aynı gün teslim aldım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri