Mağazadan teslim var mı nasıl yaparım

• Var

Kullanılan: 2 40.0%
  • Yok

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bilmiyorum

Kullanılan: 3 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
Merhaba itopyadan sistem alacağım monitörle fln. Online alacağım ama kargoyla gelmesini istemiyorum İtopyada da mağazadan teslim nasıl oluyor satın alırken seçiliyor mu bilmiyorum açıkcası nasıl yapacağım?Pendikte oturuyorum Kartaldaki outlet şubesinden teslim alma şansım varsa çok iyi olur

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
Merhaba itopyadan sistem alacağım monitörle fln. Online alacağım ama kargoyla gelmesini istemiyorum İtopyada da mağazadan teslim nasıl oluyor satın alırken seçiliyor mu bilmiyorum açıkcası nasıl yapacağım?Pendikte oturuyorum Kartaldaki outlet şubesinden teslim alma şansım varsa çok iyi olur
hocam ister internetten ister kendi mağazasından alabilirsiniz ama eğer mesela birisinin çıkartığı bir sistemse mesela pc hocasıxxxxx 500 tane stok varsa 400 ü internetten satılır 100 üde mağazalarında hangi mağazada söylenir ama kendin toplıycaksan istediğin mağazadan alabilirsin tabi stok sorunu yoksa

KS

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
hocam ister internetten ister kendi mağazasından alabilirsiniz ama eğer mesela birisinin çıkartığı bir sistemse mesela pc hocasıxxxxx 500 tane stok varsa 400 ü internetten satılır 100 üde mağazalarında hangi mağazada söylenir ama kendin toplıycaksan istediğin mağazadan alabilirsin tabi stok sorunu yoksa
Hocam sistem dediğiniz gibi ama internet stoğundan alacağım kargoyla gelmesini istemediğim için mağazadan teslim alacağım ama mağazadan teslim alma seçeneği sunuyor mu itopya

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Hocam sistem dediğiniz gibi ama internet stoğundan alacağım kargoyla gelmesini istemediğim için mağazadan teslim alacağım ama mağazadan teslim alma seçeneği sunuyor mu itopya
arayıp sorabilirsiniz hocam gaminggen bilgisayarı test edittiğimiz için kargo ile teslim ediyoruz diye yada mağazadan al seçeneğide var hazır olduklarına sizi bilgilendirip alabiliyorsunuz

pcalacakadam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Hocam direk gidip alabilirsiniz ama sanırım direk gidip alınca da birkaç gun sonra gidip almanıx gerekiyor.

KS

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
Hocam direk gidip alabilirsiniz ama sanırım direk gidip alınca da birkaç gun sonra gidip almanıx gerekiyor.
Hocam sınırlı sayıdaymıs sistem burdaki mağazada satışa sunmamışlar webde e bitebilir bilmiyorum bitmezse webden alıp burdaki mağazaya gidip teslim alırım kargoya hic güvenmiyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri