İyi mi yaptım Kötü mü yaptım bilemedim ama Apu sistem aldım.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
H.O mu G.O mu :D?
Screenshot_1.png

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Hocam onu alıcaktım ama bizim stajyer maaşları daha sonra yatacakmış bu sistem için biraz zorladım olmayınca sinirden aldım gitti zaten valo cs felan oynayacağım vallahi şuan mutluyum.

O zaman hayırlı olsun, güle güle kullan.
Sen diğer ilanı alacağını söylediğin için şimdi APU'yu aldığını görünce merak ettim, o yüzden sordum.

KS

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Sen diğer ilanı alacağını söylediğin için şimdi APU'yu aldığını görünce merak ettim, o yüzden sordum.
Fiyat olarak artırmışlardı ve i3 10. nesilede para vermek istemedim bizim orada çalışan teknisyen abi ile biraz muhabbet ettik bunun hakkında sonra buna karar verdim.

KS

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Bence 2 sinin de ortası gibi keşke almışken daha güçlü bir sistem alsaydınız.
Bakalım hocam zaman ne gösterecek açıkçası abimin dizüstü bilgisayarını kullanıyorum şuanda uzun süreden beri beni darlıyordu şimdi o düşünsün :D:D

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Fiyat olarak artırmışlardı ve i3 10. nesilede para vermek istemedim bizim orada çalışan teknisyen abi ile biraz muhabbet ettik bunun hakkında sonra buna karar verdim.
Bizim okulda da güçlü olan bilgisayarlardan birinde R5 5600 ve ekran kartını bilmiyorum diğerinde de R5 4650g var iyi yani iş görüyor.Hayırlı Olsun.

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Hocam onu alıcaktım ama bizim stajyer maaşları daha sonra yatacakmış.Yeni çıkan sistem için biraz zorladım olmayınca sinirden bunu aldım gitti zaten valo cs felan oynayacağım vallahi şuan mutluyum.
Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah. Siz memnunsanız gerisi mühim değil bence.

KS

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Bizim okulda da güçlü olan bilgisayarlardan birinde R5 5600 ve ekran kartını bilmiyorum diğerinde de R5 4650g var iyi yani iş görüyor.Hayırlı Olsun.
Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah. Siz memnunsanız gerisi mühim değil bence.
Hayırlı olsun daha iyisi yok zaten.
Teşekkürler yorumunuz için sağ olun.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Orda 2500₺ mi yazıyor? Eğer fiyat öyleyse çok iyi. As-sat bile yapılır. Hayırlı olsun.

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
6373,99 ₺ yapıyor bi bakayım dedim kartta para gitmiş bi an "baba akü yok" daki yüz ifadesine büründüm :D:D:D:D
Ben de Hero sistemi satın almıştım. Baktım karta 15binden 100 TL kalınca triplere girmiştim :D Anlık bı hayatı sorgulamadım değil :)

İnventus çok değişik bir site. Öyle bir fiyatı olsa kesinlikle inanırım, olabilir. Bazen çok değişik ama güzel sistemler çok ucuz oluyor.
Keşke olsa o fiyatlara ama malum şartlar. 2500TLye uyduruk telefon bile alamıyoruz artık :(

KS

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Ben de Hero sistemi satın almıştım. Baktım karta 15binden 100 TL kalınca triplere girmiştim :D Anlık bı hayatı sorgulamadım değil :)

Keşke olsa o fiyatlara ama malum şartlar. 2500TLye uyduruk telefon bile alamıyoruz artık :(
Hediye olarak gönderdikleri ürünü ne yapacağım diye düşünüyorum çünkü biliyorum ki hiç bir işe yaramıyor bu :D:D:D

EVEREST EWN-760N 150 Mbps Usb Kablosuz adaptör​

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri