Kablosuz fare önerisi

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Merhabalar kablosuz fare arayışı icine girdim. Genelde pence tutuş oynuyorum. Elim küçük değil. 1-2 model buldum lakin zerre fikrim yok. Kablolu olarak da 1 tane tipi hosuma giden var fikir acisindan yardimci olur. Bütçe max 500 olarak düşünüyorum.

Kablolu

Kablosuz

Vaktin varsa hocam @ugur.gozaydin

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
1 numara eski model gibi görünüyor nu geçin bence. Logitech ve SS ürünleri arasında SS ürününü tercih ederdim ben.

Eğer kablolu alacaksanız bu ürünü öneririm. Kendim kullanıyorum çok memnunum. Ayrıca alternatif olarak veya bu ürünleri önerebilirim.

Kablosuz olarak

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Merhabalar kablosuz fare arayışı icine girdim. Genelde pence tutuş oynuyorum. Elim küçük değil. 1-2 model buldum lakin zerre fikrim yok. Kablolu olarak da 1 tane tipi hosuma giden var fikir acisindan yardimci olur. Bütçe max 500 olarak düşünüyorum.

Kablolu

Kablosuz

Vaktin varsa hocam @ugur.gozaydin
Logitech i Alıcaksanız Acil ALın normalde 2k küsür gezen bir mause çok güzeldir sahibim kendisine.

KS

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
1 numara eski model gibi görünüyor nu geçin bence. Logitech ve SS ürünleri arasında SS ürününü tercih ederdim ben.

Eğer kablolu alacaksanız bu ürünü öneririm. Kendim kullanıyorum çok memnunum. Ayrıca alternatif olarak veya bu ürünleri önerebilirim.

Kablosuz olarak
Cok teşekkür ederim hocam inceleyecegim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri