Yardım Kablosuz Mouse Donması

Xiuedy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar Asus Rog Pugio 2 kullanıyorum. Mouse zaman zaman kasmaya, donmaya ve dona dona sanki 5 fps ile oynatıyormuşum gibi davranıyor. Farklı farklı portlarda denedim sonuç aynı. Bluetooth tarafını denemedim fakat mouse'u kablolu kullanınca böyle bir sorun ile karşılaşmıyorum mouse sorunsuz çalışıyor. Sebebi ne olabilir 2.4ghz deyken sadece yaşıyorum bunu. Nasıl düzeltirim?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Merhabalar Asus Rog Pugio 2 kullanıyorum. Mouse zaman zaman kasmaya, donmaya ve dona dona sanki 5 fps ile oynatıyormuşum gibi davranıyor. Farklı farklı portlarda denedim sonuç aynı. Bluetooth tarafını denemedim fakat mouse'u kablolu kullanınca böyle bir sorun ile karşılaşmıyorum mouse sorunsuz çalışıyor. Sebebi ne olabilir 2.4ghz deyken sadece yaşıyorum bunu. Nasıl düzeltirim?
Pili bitiyor olabilir mi ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Şarj edilebilir pile sahip ve pil %100 de olmasına rağmen sorun aynı devam ediyor
Hocam şuanda sizinle aynı hatayı yaşayan çok kişi var çoğu kişi iade etmiş bir kişi "Modemler Bluetooth bağlantılardan etkileniyor diye biliyorum. Belki aynı şekilde modemler de kablosuz fareleri etkiliyordur." demiş.

KS

Xiuedy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam şuanda sizinle aynı hatayı yaşayan çok kişi var çoğu kişi iade etmiş bir kişi "Modemler Bluetooth bağlantılardan etkileniyor diye biliyorum. Belki aynı şekilde modemler de kablosuz fareleri etkiliyordur." demiş.
Heee baya dertli ve saçma bir işe benziyor ama yapacak pek de bir şey yok sanırım. Teşekkür ederim hocam

TolgaKus(YT)

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Aynen Mouse'un 2.4RF USB Modülünü Uzak Veya Modemin Veya 2.4 Başka Bir Cihazın Oldugu Yere Takarsak Donmalar Ve Kopmalar Oluyor Ben O yüzden Klavyemde 1 tane usb 2.0 var Oraya Takıyorum Bir Sıkıntı Yaşamıyorum
NOT: Bende asus rog pugıo 2 kullanıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri