Çözüldü Kaliteli Bir Psu Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KS

melikoglu61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam bir çok işime yeterli gelir derken. Ben sadece oyun amaçlı sistem kuruyorum açıkçası. Program vs gibi işlerle pek bir alakam yok. Ama şöyle diyeyim her oynadığım oyunu full grafiklerde rahatca oyanamak istiyorum. En ufak sorun yaşamak istemiyorum yani. Ama derseniz ki ilerde işlemci yükseltme ihtiyacınız olur kesinlikle bu işlemciyi tercih edin onu tercih edeyim. Bir de ben bu işlemcinin soğutmasindan korkuyorum hocam. Sivi soğutma içinde bütçe ayırdım tabikide ama soğutma problemi yaşarım diye çok korkuyorum yani.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Hocam bir çok işime yeterli gelir derken. Ben sadece oyun amaçlı sistem kuruyorum açıkçası. Program vs gibi işlerle pek bir alakam yok. Ama şöyle diyeyim her oynadığım oyunu full grafiklerde rahatca oyanamak istiyorum. En ufak sorun yaşamak istemiyorum yani. Ama derseniz ki ilerde işlemci yükseltme ihtiyacınız olur kesinlikle bu işlemciyi tercih edin onu tercih edeyim. Bir de ben bu işlemcinin soğutmasindan korkuyorum hocam. Sivi soğutma içinde bütçe ayırdım tabikide ama soğutma problemi yaşarım diye çok korkuyorum yani.
360MM Sıvı soğutma düşünüyorsanız sorun olmaz. 240 Da yeterli ama normalin biraz üstüne çalışabilir.

KS

melikoglu61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Aslında o zaman sıkıntı olmaz. Belirlediğiniz ürün var mı ?
Kesin olarak belirlediğim ürün yok ama aklımda bir kaç ürün var. Kasa olarak Cooler Master Td 500v2 tercih edicem beyaz mı siyah mı tercih edeceğim ona karar vermedim daha onun için. Sivi soğutucuyuda beyaz ve siyah arasında karar veremedim açıkçası

KS

melikoglu61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
O zaman kesinlikle r7 5800x3d tercih etmemi öneriyorsunuz öyle değil mi hocam

KS

melikoglu61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Önerdiğiniz sivi soğutmalar neler hocam. Yani bir tane önermenize gerek yok hatta 4 5 tane falan öneriniz varsa cok iyi olur her fiyat bandinda minimum 2 buçuk maksimum 4 bin lira bandında önerebileceğiniz sivi soğutmalar nelerdir. Siralayarak önerirseniz çok memnun olurum. Bende yakin zamanda sistemimi dizerken elimde kalan miktara göre önerdiklerinizden birini tercih ederim. Arada beyaz sivi soğutma da olursa iyi olur :)

KS

melikoglu61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam inanırmısınız benimde aklimda bu soğutucu vardı çok güzel gözüküyor sizce fiyatini hakediyormu. Veya bu fiyata daha iyisi varmıdır sizce. Bence en iyisi bu gibi duruyor.

KS

melikoglu61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
KS

melikoglu61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
@Syqex @Mehmet Erdoğan hocalarım konuyu kapayabilirsiniz. Son kez full sistemimi atıcağım yeni bir konu açıcam. Orada yardımcı olursanız cok mutlu olurum. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim sizler sayesinde bir çok şeye karar veriyorum siz değerli insanların yardımı çok önemli benim icin. Tekrardan çok teşekkür ederim.

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
@Syqex @Mehmet Erdoğan hocalarım konuyu kapayabilirsiniz. Son kez full sistemimi atıcağım yeni bir konu açıcam. Orada yardımcı olursanız cok mutlu olurum. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim sizler sayesinde bir çok şeye karar veriyorum siz değerli insanların yardımı çok önemli benim icin. Tekrardan çok teşekkür ederim.
rica ederiz iyi forumlar dilerim konu kitlenmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri