Çözüldü kasa değişimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bclk53

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
dostlar merhaba geçen günlerde modart red sistemi satın aldım kasayı beğenmedim için ek olarak lian li 215 adlı kasayı aldım parçaları bilgisayarcıda aktartıcam sorun olur mu ve bir sorum daha var nodart red sistemin kasasindan 2 adet fan cıkıcak önde ve arkada sizce bu fanları yeni kasanin ust tarafina takmak mantıklı olur mu?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Diğer kasadaki fanların yararı tabii ki olur. Egzoz fanı olarak kullanmakta mantıklı olabilir çünkü öndeki fanlar büyük ve tek egzoz fanına 2 adet daha eklemek iş görür. Bilgisayarcıda parçaları aktarmak sorun olmaz ama hep başında olmanız lazım hem özenli yapsın hem de bir sıkıntı çıkarmasın.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Seçtiğiniz kasa gayet iyi sorun yok sistemler ilgili.

Fan içinde üst panele takılabilir dert değil ama çok bir fonksiyonları yok bildiğim o Corsair kasanın fanlarının.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198

Fan içinde üst panele takılabilir dert değil ama çok bir fonksiyonları yok bildiğim o Corsair kasanın fanlarının.
Hocam egzoz fanı olarak iş yapmaz mı ? Direk anakartın üzerindeki sıcak havayı atmış olur.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
dostlar merhaba geçen günlerde modart red sistemi satın aldım kasayı beğenmedim için ek olarak lian li 215 adlı kasayı aldım parçaları bilgisayarcıda aktartıcam sorun olur mu ve bir sorum daha var nodart red sistemin kasasindan 2 adet fan cıkıcak önde ve arkada sizce bu fanları yeni kasanin ust tarafina takmak mantıklı olur mu?
Kasa ile gelen fanlar orta seviye sayılır. 2 Tane geliyor sistemin içinde. Çok üst düzey bir dan değil. Üst kısma takarsan ufakta olsa fayda sağlar.

KS

bclk53

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75

Diğer kasadaki fanların yararı tabii ki olur. Egzoz fanı olarak kullanmakta mantıklı olabilir çünkü öndeki fanlar büyük ve tek egzoz fanına 2 adet daha eklemek iş görür. Bilgisayarcıda parçaları aktarmak sorun olmaz ama hep başında olmanız lazım hem özenli yapsın hem de bir sıkıntı çıkarmasın.
onları ayarlaybiliyor muyuz hocam egzoz olsun vs diye birini egzoz birini normal yapsak nasıl olur valla bu kasayı satamayabilirm bare gitmişken onları taktırıyım kasayıda hayrına birine verririm dedim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Forumda satış yapmak yasak. Ancak 500 TL den o kasa bence satılır. Hatta biraz yüksek yazın pazarlık payınız olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri