Yardım Kasa Üretim Projemiz

Ymelihbozgeyik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Merhaba millet öncekile herkese Hayırlı Ramazanlar dilerim :)

1916'da kurulan Juniour Achivement (Genç Başarı Eğitim Vakfı) 'a başlı GençBizz Lise Girişimcilik Programında Türkiyede en yüksek YKS dereceleri çıkartan okullardan olan Ankara Atatürk Anadolu Lisesi şirketlerimizden olan "Leya"nın tanıtım fragmanını yayınlamış bulunmaktayız, Türkçe altyazı seçeneğiyle izleyebilirsiniz. Videoya ulaşabilirsiniz.

Bize destek olarak yeni nesil özelliklere sahip kasamızın gelişmesinde rol alabilirsiniz:)

Ürün tanıtımı henüz gerçekleşmedi, yakın zamanda özellikleriyle birlikte paylaşacağım.

Şimdilik hayırlı akşamlar dilerim🌙

Not: Bu konunun açılması için yetkili kişilerden yardım aldım.

okankygsz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Umarım projeniz başarılı olur.Geri dönüşümden bir ürün yapmak ülkemizde çok mantıklı çünkü bildiğim kadarıyla avrupa'nın çöplerinin toplandığı ülke haline geldik.Her ne kadar ilgi alanımız olsa da farklı bir ürün bile olsa gene de desteklerim şahsen.Yolunuz açık olsun güzel bir ürün olursa neden ileride almayalım.

KS

Ymelihbozgeyik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Umarım projeniz başarılı olur.Geri dönüşümden bir ürün yapmak ülkemizde çok mantıklı çünkü bildiğim kadarıyla avrupa'nın çöplerinin toplandığı ülke haline geldik.Her ne kadar ilgi alanımız olsa da farklı bir ürün bile olsa gene de desteklerim şahsen.Yolunuz açık olsun güzel bir ürün olursa neden ileride almayalım.
Sağ olun hocam🙏

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri