Soru Kasam 240 Mm Sıvı Soğutma Için Uygun Mu?

aloha2012

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
kasa modeli bu arkadaşlar. Tavana 240 mm sıvı soğutma almayı düşünüyorum. Tavanda da montaj için gerekli delikler var gibi ama ramler tavana çok yakın gibi emin olamıyorum. Kabaca ölçü verecek olursam Ramin ucu ile tavan arasına 3 parmağım sığıyor. Sizce tavana 240mm sıvı soğutucu takılır mı?

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    100.5 KB · Görüntüleme: 5
  • 2.jpg
    2.jpg
    150.4 KB · Görüntüleme: 5

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
894
kasa modeli bu arkadaşlar. Tavana 240 mm sıvı soğutma almayı düşünüyorum. Tavanda da montaj için gerekli delikler var gibi ama ramler tavana çok yakın gibi emin olamıyorum. Kabaca ölçü verecek olursam Ramin ucu ile tavan arasına 3 parmağım sığıyor. Sizce tavana 240mm sıvı soğutucu takılır mı?
Üst tarafa sıvı soğutucu desteğini bulamadım ama sıvı soğutma mantıklı değil hocam.
Bu attığım 240mm sıvı soğutucuların çoğundan daha iyi veya aynı performansı veriyor. Hem daha ucuz, kasanız da destekliyor.

KS

aloha2012

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Üst tarafa sıvı soğutucu desteğini bulamadım ama sıvı soğutma mantıklı değil hocam.
Bu attığım 240mm sıvı soğutucuların çoğundan daha iyi veya aynı performansı veriyor. Hem daha ucuz, kasanız da destekliyor.
öneriniz için teşekkürler farklı bir bakış açısı oluştu aklımda ama kasanın sıvı soğutma destekleyip desteklemediğini de merak ediyorum açıkçası. Sizin dediğiniz de çok mantıklı kesinlikle bu ürünü almayı düşüneceğim teşekkür ederim <3

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri