Kasamdan değişik bir ses geliyor

KS

EdizY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
pc resetlenmesinin kaynagı sizce bu mu peki

KS

EdizY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
zaten işlemciyi değiştirmeyi düşünüyorum anakart ile beraber

KS

EdizY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
5600x kronik sorunlu bir işlemci degil demi

KS

EdizY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
veya 5k civarı işlemci önerbilirmisinz amd intel farketmez anakart her şekilde değiştirilcek

KS

EdizY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
6k bütçem öneririseniz sevinirim

KS

EdizY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
yok öyle degil ben işlemci anakart falan

KS

EdizY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
hayır ya işlemci önerisi istedim de amd intel farketmez bütcem 6k

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
hayır ya işlemci önerisi istedim de amd intel farketmez bütcem 6k
Pardon hocam uzun süredir bilgisayar başındayım beynim sulandı sistem tavsiye sandım isteğinizi, 6 k bütçe ile 12400f + b660 tercih edebilirsiniz. AMD kanadında b 550+56000 işlemcisi işinizi görecektir benzer performansları var ikisini de alabilirsiniz

KS

EdizY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
merhaba geçenlerde ssd aldım ve pc ye format atıp oynadım valorant çok girmiyodum işlerim vardı ondan sonra valorant girmeye başladım ve pc gene kendine reset attı ssd samsung 980 m2 windowsu herşeyi ona kurdum önceki ssdim adata su630 şuanda onda hiçbirşey kurulu degil bomboş dün işlemcimi amdnin kendi uygulamasından oc yaptım fortnite oynarken pc kapandı aynı valorantda olur gibi kasadan gene ses geliyordu yani sorunu hala çözemedim parça degişikligi yapacam fakat işlemciyi overclocklamadan önce o oyunda bişey yoktu overclockladım ve 10 dakka içinde kapandı işlemci diye düşünüyorum kasamın fanları dönüyodu hızlı bi şekilde fakat ekranda görüntü yoktu ve ekran kartından geliyo ses eminim sizce değiştirmem gereken parça hangisi karar veremedim

ramlerimi 3 saate yakın test ettim onlarda bişey yok psumu ve ssdimi değiştirdim sorun hala devam etmekte yardımlarınızı bekliyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri