Kaspersky Antivirüs Nasıldır ?

alpererbekk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar,

Kaspersky iyi bir antivirüs müdür ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Kaspersky diğer antivirüslere göre iyidir evet. fakat şüpheli işler yapmıyorsanız; torrent, crack gibi herhangi bir antivirüse gerek yok. bir de şirketlere tavsiye ediyoruz tabi verilerin güvenliği açısından. windows'un kendi antivirüsü normal bir kullanıcı için yeterlidir.

KS

alpererbekk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

Kaspersky diğer antivirüslere göre iyidir evet. fakat şüpheli işler yapmıyorsanız; torrent, crack gibi herhangi bir antivirüse gerek yok. bir de şirketlere tavsiye ediyoruz tabi verilerin güvenliği açısından. windows'un kendi antivirüsü normal bir kullanıcı için yeterlidir.b
ödevim için bi dosya indirirken virüs uyarısı verdi ben de kaldır dedim ama o günden sonra bilgisayarım yavaşladı oyunlarda 500 fps alırken şuan 120 200 alıyorum acaba virüs var mı diye bakıcaktım defender dan taradığıdma tehdit bulunamadı diyor acaba pc boş diye mi o fps değerlerini alıyordum oyun ve program yükledikçe git gide yavaşladı şuan da kasmıyor ama eski haline göre yavaş yani

Syredian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
ödevim için bi dosya indirirken virüs uyarısı verdi ben de kaldır dedim ama o günden sonra bilgisayarım yavaşladı oyunlarda 500 fps alırken şuan 120 200 alıyorum acaba virüs var mı diye bakıcaktım defender dan taradığıdma tehdit bulunamadı diyor acaba pc boş diye mi o fps değerlerini alıyordum oyun ve program yükledikçe git gide yavaşladı şuan da kasmıyor ama eski haline göre yavaş yani
Acaba arkada bir işler mi dönüyor. Uygulamalar o kadar düşürmez

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Yıllardır lisanslı Kaspersky Total Security kullanıyorum hiç bir virüs vb. şeylerle sorunum şikayetim olmadı. Nette yapmadığım şey yok. :) Öneririm ama yok ben girdiğim yerleri biliyorum derseniz gerekli değildir.

Arax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Kapserksy gayet iyidir aktif olarak kullanıyorum çok kez kurtardı sağolsun

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Malwarebytes ile bilgisayarınızı tarayabilirsiniz şüpheleniyorsanız eğer. Deneme sürümü veriyor mail adresinizi kaydederseniz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Bitdefender Total Security bu yazılımda çok iyidir ve 1 ay ücretsiz full sürüm denemesi var. Kaspersky Total Security bu yazılımda 1 ay full sürüm deneme süreli bir yazılımdır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri