Kauçuk içermeyen mousepad önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
2 ay önce steelseries qck prism mousepad aldım ve kauçuk kokusu beni hem rahatsiz etti hemde alerji yapti. Bu sebepten dolayı kauçuk içermeyen mousepad istiyorum. B1Design B1-71 modeli hoşuma gitti fakat küçük geldi. Sizler ne önerirsiniz ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Cvp: Kauçuk içermeyen mousepad önerisi

SteelSeries markasının HARD modeline bakabilirsiniz. Sert yüzey bir mousepad kendisi. Yada tamamen kumaş ürün alacaksınız ama bütçe vermeniz gerekiyor.

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Steelseries Hard modelini inceledim fakat kauçuk taban içerdiği yaziyor. Kauçuk taban olmasaydı alabilirdim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

Direkt tabandaki kauçuk mu sizi rahatsız ediyor? Elinizde sadece 100% kumaş ürünler kalıyor buna dikkat ediyorsunuz. Bu ürün gamının %99 'u kaymasın diye kauçuk taban kullanır.

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Gönderide belirttiğim gibi kauçuk kokusu rahatsız ediyor. Yani temas etmeme gerek yok o yüzden başlıkta belirttiğim gibi kauçuk içermeyen mousepad önerisi istiyorum. Ya tamamen kumaş olur ya da alüminyum olur.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

Gönderinizi okudum da ben tabandan bahsettiğinizi düşünmedim. Tabanda kauçuk içermeyen ürün bulmanız zor. 100% sadece kumaş ürünler görmüştüm Aliexpress içinde ama TR 'de hiç denk gelmedim. Birde her ürün aynı kalitede ve aynı oranda kauçuk kullanmaz. Razer Gigantus V2 ürünü kauçuk oranında yoğunluğu yüksek tutuyorlar ama bazı ürünlerde örnek BenQ Zowie P-SR ürününde o kadar aşırı yoğun bir kauçuk kullanımı yok. Ben 100% kumaş için bakarım ama kauçuk taban olmayan ürün bulmak cidden zor.

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Anladım teşekkür ederim. Alüminyum düşündüm ama kararsız kaldım ya dediğin gibi hep kauçuk tabanlı mousepadler.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

Alüminyum ürün önerebilirim ama her mouse sensörü bu yüzey tasarımında aynı performansı göstermez bu yüzden önermedim. Ama öneri isterseniz Gamemax FMP-G890A bu ürünü daha önce 1 defa denemiştim fena değil iş görüyor ama mouse sensör farkından her üründe aynı performansı göstermez.

Bu arada 100% kumaş bir ürün veya kauçuk tabansız bir ürün TR 'de bulamadım.

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Şuan kullandığım mouse Rival 5. Önerdiğin mousepad için Rival 5 sensörü uygun mudur bilgin var mi?

Önerdiğin üründe kauçuk taban ?

Önerdiğin üründe kauçuk taban ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

Ürünün yüzeyini neyle kapladıklarıyla doğru orantılı bir durum bu. Şimdi sizin ilk sorduğunuz ürünün üst kaplamasıyla bu ürünün kaplaması farklı. Ben bu son önerdiğim ürünü ucuz çin malı bir mouse ile çok kısa süreli denedim ciddi bir sorun yoktu. Çok hızlı hareketlerde arada atlamalar oluyordu o kadar. Ama sizdeki ürün daha üst düzey belki aynı durum olmaz bilemeyiz yani.

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84

Corsair MM150 siparişini verdim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

Silikon taban var bunda da Kauçuk gibi bir maddedir size dokunmuyor mu bu madde? Ben benzerler diye bu ürünü önermedim size. Hayırlı olsun diyorum bu arada.

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84

Silikon malzeme kokmuyor ve alerjik etki cok nadir gözükür. Ürün elime ulaştı beğendim şimdilik bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri