Kendi Aramızda Setup Wars Yapalım Mı?

KS

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
Kaliteli, iyi olan her şeyi oynarım diyelim :)
ne bilim sanki o yöne çok ilgi var gibi

Hocam? espri yapmak istedim fakat cahilliğiniz gördüm ne yazık ki. Ben nerede gamebooster rampage klavye önerdim? Lütfen insanlar hakkında bilip bilmedik yorumlara kalkışmayın. Taşın altında çok şey yatıyor. Kaldırmak istemezsiniz. Gülün geçin bu kadar basit.
aldkaslkdaslşk

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,102
Benim sistem oturma odasında olduğu için ben atamıyorum, babam oyun oynarken genel de diyor ki, “Yavaş bas şu klavye’ye oğlum başımı ağrıtın” dedi için çok zor oluyor benim için 2 farklı duyguyu bir yaşıyorum. Kimse anlayamaz beni. 😁😁
hocam onun çözümü membran yada red switchde

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,102
Önerin için sağ lakin bayram dan sonra kendi evimize çıkıyoruz, orda kendi odam olacak sabaha kadar oyun vereceğim sesi son ses Valorant oynayacağım. 😀😂
hayırlı olsun iyi olur kendiniz adınıza (yenge ve sen için)

mahoalonzo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
hoparlör yerine soundbar alınabilir
mousepad kesinlikle değiştirilmeli en azından tasarımı güzel 90x40 bir model bulabiliriz
monitör standı alsanız hoş durur, north bayou f80 felan
bütçeye göre güzel bi klavye bide mousepad çektik mi mükemmel bir setup olur hocam ha bide aydınlatma eklesek
Hocam tavsiyelerin için teşekkür ederim şuan kullandığım mousepad piyasa malı 80x30 RGB bir model. Ve oyunun yanı sıra video ve ses prodüksiyonu ile ilgilendiğim için referans monitörler bana yardımcı oluyor. Monitör standını yeni monitörüm ile beraber alacağım.

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130

DasIsRavolt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
WhatsApp Görsel 2024-04-02 saat 23.10.33_fe161e4f.jpg
Başlangıçta böyleydi...

WhatsApp Görsel 2024-04-02 saat 23.13.13_4b1d4776.jpg
Daha sonra masa değişti, kasa değişti, eski monitörün yanına yeni bir monitör geldi, mousepad-kulaklık-kulaklık standı geldi..

WhatsApp Görsel 2024-04-02 saat 23.13.20_e33dd53a.jpg
Son olarak klavye ve mouse değişti..

Hala üşengeçliğimden kablo karmaşasına bir çözüm bulamadım. Tam anlamıyla masaya uyarlayamadım. Üzerine biraz daha kafa yormam ve enerji sarfetmem gerekiyor sanırım.. Kim bilir ne zaman toparlayacağım :ROFLMAO:

AlazKubai

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Şahane...
Bu tavanların ana maddesi nedir? Ne zamandır denk geliyorum ama cesaret edemiyorum. Toz, kir tutma, kararma gibi sıkıntıları var mı?

Şahane...
Bu tavanların ana maddesi nedir? Ne zamandır denk geliyorum ama cesaret edemiyorum. Toz, kir tutma, kararma gibi sıkıntıları var mı?
Ayrıca haf 700ü tek geçerim. En sevdiğim kasadır.

Rotto

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Şahane...

Ayrıca haf 700ü tek geçerim. En sevdiğim kasadır.

Yapmadan önce çok araştırdım çeşitli çeşitli malzemeler kullanılabiliyor, bulunduğunuz iklim koşulları yada nem durumuna göre tercihinizi yapabilirsiniz.

Ben polyester dolgu malzemesi tercih ettim, ışığı daha iyi dağıtıyor ve çok doğal bir görünüm kazandırıyor. Ancak dezavantaj olarak fazla ısıya maruz kalırsa erime ihtimali mevcut. Işıklar yüksek parlaklık ve açık renkli tonlarda ısınma yapabildiği için yangın riski teşkil ediyor. Bu ihtimali de göz önünde bulundurarak pamukları tavana sıfıra sıfır yapıştırmaktansa, tel malzeme kullanarak iskelet oluşturdum tavanla arasında boşluk bırakarak sarkıttım. Tavana da hasar vermemek için 3m çift taraflı bant ile yapıştırdım.

Çok farklı pamuk türleri kullanılabiliyor dediğim gibi ortam koşullarına göre malzemeleri araştırarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Polyster malzeme yırtınmaya ve aşınmaya da oldukça dayanıklı

Toz konusuna gelecek olursak, bu malzeme doğal liflere göre ortamdaki tozu en az tutan malzeme olduğunu söyleyebilirim.

Odayı düzenli olarak havalandırarak ve güneş ışığına maruz bırakmayarak en uzun dayanma süresini elde edebilirsiniz. Ayrıca malzeme makine de yıkanabiliyor.

Başka aklınıza takılan bir şey varsa sorabilirsiniz.

bercinturk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20

Ekli dosyalar

• 20240404_012206.jpg
    20240404_012206.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 14

Rotto

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Harika olmuş gerçekten. Tam bir oda şeklinde düzenleme yapmayı çok istiyorum ama kısıtlı alan olunca bizimki bu kadar oluyor. Pek bir zamanda ayıramıyorum tabi güzel bir düzenleme için. Yeni bir pivot monitör sipariş verdim bir o eklenecek.
Teşekkür ederim, Taner hocamızın da videolarda bahsettiği gibi alan sıkıntısı çoğu kişinin yaşadığı problem. Umarım gönlünüzce dizayn edecek büyüklükte bir odanız olur.

bercinturk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Teşekkür ederim, Taner hocamızın da videolarda bahsettiği gibi alan sıkıntısı çoğu kişinin yaşadığı problem. Umarım gönlünüzce dizayn edecek büyüklükte bir odanız olur.
umarım güzel temenniniz için teşekkür ederim.

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
Ufak ufak ilerliyor, şimdilik LCD fan işini hallettim.

DSC_0608.JPG

Lastguard

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İntel i7 7700 işlemci
Asus 1070 gtx
kasa ile gelen bronze 600w psu
Asus b250f anakart
32gb ram
1tb HDD
2 tb Samsung Pro 990 pro (sistemle çok alakasız çünkü yatırım gibi aldım yeni sistem için)
ve bolca yürek var.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri