kingboss dual band usb 3.0 adaptör kablosuz wifi

Ardelrey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
arkadaşlar öncelikle hepinize iyi akşamlar dilerim. hero sistemini satın aldım fakat anakart da wifi sağlayıcısı olmadığı için forumda bahsedilen ürünü satın aldım. ama videoları izleyince yanında cd gönderilip driver kurmamız gerektiğini öğrendim, driverı kurmadan direkt takıp wifi ağına bağlanılabilir miyim çok fazla usb wifi alıcılar hakkında bir bilgim yok size de sorayım dedim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
arkadaşlar öncelikle hepinize iyi akşamlar dilerim. hero sistemini satın aldım fakat anakart da wifi sağlayıcısı olmadığı için forumda bahsedilen ürünü satın aldım. ama videoları izleyince yanında cd gönderilip driver kurmamız gerektiğini öğrendim, driverı kurmadan direkt takıp wifi ağına bağlanılabilir miyim çok fazla usb wifi alıcılar hakkında bir bilgim yok size de sorayım dedim.
Eğer sürücüsü özel değilse ki değildir büyük ihtimalle Windows güncellemeleri halledecektir.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
tamamdır uğur hocam çok teşekkürler, iyi akşamlar.
Sorun yaşarsanız Windows Aygıt Yöneticisi > Ağ Bağdaştırıcıları > Ürünün Özellikleri > Ayrıntılar > Özellik > Donanım Kimlikleri > Değer verisini paylaşın bakalım sürücüye.

Hayırlı akşamlar olsun...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri