Kingston Kc3000

melikoglu61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
İyi günler hocalarım.
Başlık da da belirttiğim gibi Kingston Kc3000 modeli ile karşılaştım ve okuma yazması beni oldukça şaşırttı. Fiyatı da diğer markalar olsun ve de kendi modelleri arasında bile tam bir f/p ürün. Bu modelin 7000-6000Mb okuma yazması olmasına rağmen neden fiyatı uygun gibi geldi. Bir sorunu eksiği birşeyi mi var acaba m2 ssd lerden pek anlamam da bildiğim sadece okuma yazmaları dır bide sağlık durumları var sanırım başka bildiğim pek bir şey yok. Bilgilendirme için yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Ben sıkıntısız bir ürün diye biliyorum ve sizin de yazdığınız gibi tam bir F/P ürün.

apollonlykos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Bu ürünü aynı şekilde ben de gördüğümde çok ilgincime gitmişti. Aynı okuma yazma oranlarına sahip olan diğer ürünler kc3000'ün fiyatının 2-2.5 katında başlıyor fiyatları.

WaryMajesty

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
kc3000 s tier gayet sağlam bir m2 ssd. Sanırım stok bol ondan fiyatı uygundur diye düşünüyorum.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
İyi günler hocalarım.
Başlık da da belirttiğim gibi Kingston Kc3000 modeli ile karşılaştım ve okuma yazması beni oldukça şaşırttı. Fiyatı da diğer markalar olsun ve de kendi modelleri arasında bile tam bir f/p ürün. Bu modelin 7000-6000Mb okuma yazması olmasına rağmen neden fiyatı uygun gibi geldi. Bir sorunu eksiği birşeyi mi var acaba m2 ssd lerden pek anlamam da bildiğim sadece okuma yazmaları dır bide sağlık durumları var sanırım başka bildiğim pek bir şey yok. Bilgilendirme için yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
Herhangi bir sıkıntısı yok muadili diğer ürünler biraz daha marka olduğu için yüksek fiyat. KC3000 Drame sahip iyi bir model.

KS

melikoglu61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
@yunusx36 @Syqex
Aslinda tamamiyle oyun odaklı sistem kurmayı düşünüyorum. Sizce bu paraları vermeye gerek varmı yoksa sizce kingstonun nv2 modelleri de yeterli olurmu. Sizce aradaki bu okuma yazma oranlarını hissedermiyim. Bütçeniz varsa kesinlikle alın mı dersiniz yoksa gerekli değil o parayı diğer paçalara mı ayır dersiniz.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
@yunusx36 @Syqex
Aslinda tamamiyle oyun odaklı sistem kurmayı düşünüyorum. Sizce bu paraları vermeye gerek varmı yoksa sizce kingstonun nv2 modelleri de yeterli olurmu. Sizce aradaki bu okuma yazma oranlarını hissedermiyim. Bütçeniz varsa kesinlikle alın mı dersiniz yoksa gerekli değil o parayı diğer paçalara mı ayır dersiniz.
Uzun ömürlülük açısından daha iyi olabilir diye düşünüyorum. Oyun içinde olsa bence KC3000 alınabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri