Soru Kingston M2 SSD Değerler Normal Mi ?

acartx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar aşağıda gördüğünüz SSD'yi itopya.com üzerinden satın aldım cahilliğimden dolayı forumda sormak istedim diğer fotoğrafta gördüğünüz sonuçlar normal mi ? Sistem bilgilerim şu şekilde;

Satın aldığım ürünün kodu : SNV2S/500G (itopya.com)

ANAKART: B450M S2H
İŞLEMCİ: R5 5500
EKRAN KARTI: RTX 2060
2X8GB RAM : ADATA XPG
PSU:650W 80+Bronze

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    23.8 KB · Görüntüleme: 11
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    23.8 KB · Görüntüleme: 13

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,150
Arkadaşlar aşağıda gördüğünüz SSD'yi itopya.com üzerinden satın aldım cahilliğimden dolayı forumda sormak istedim diğer fotoğrafta gördüğünüz sonuçlar normal mi ? Sistem bilgilerim şu şekilde;

Satın aldığım ürünün kodu : SNV2S/500G (itopya.com)

ANAKART: B450M S2H
İŞLEMCİ: R5 5500
EKRAN KARTI: RTX 2060
2X8GB RAM : ADATA XPG
PSU:650W 80+Bronze

Sistemde başka M2 SSD var mı? Okuma hızı normal de, yazma hızı 2100 MB'dan fazla almış. Öyle olmaması lazım. Garip şekilde iyi çıkmış sonuç. Başka disk varsa onu test etmiş olabilir misin?

KS

acartx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Aldığınız ürün kötü sayılmaz , bence sorun yok.
Cevap için teşekkür ederim yalnız iyi veya kötü olarak değilde, yaptığım test sonucunda çıkan değerler olması gerektiği gibi mi çünkü bu aralar biliyorsunuz sahte SSD,RAM,vs. olayları çok.

Sistemde başka M2 SSD var mı? Okuma hızı normal de, yazma hızı 2100 MB'dan fazla almış. Öyle olmaması lazım. Garip şekilde iyi çıkmış sonuç. Başka disk varsa onu test etmiş olabilir misin?
Başka disk M2 diski yok testi 4 kere tekrarladım sonuçlar hep yakın yazma hızı garip bir şekilde yüksek çıkıyor.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,150
Cevap için teşekkür ederim yalnız iyi veya kötü olarak değilde, yaptığım test sonucunda çıkan değerler olması gerektiği gibi mi çünkü bu aralar biliyorsunuz sahte SSD,RAM,vs. olayları çok.

Başka disk M2 diski yok testi 4 kere tekrarladım sonuçlar hep yakın yazma hızı garip bir şekilde yüksek çıkıyor.

Sonuçlar o M2 göre mükemmel durumda. Onda problem yok..

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
bende onun 1tb lık modeli var sonuç onda da yüksek çıkıyor gen3 ile kullanmama rağmen

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri