Soru Klavye Konusunda Yardımcı Olur Musunuz

Onur.k

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

Bir oyuncu klavyesi alıcam ve 1000tl fiyatım var, biraz araştırdım ve “GamePower Starscream” adlı klavyeyi buldum, hoşuma gitti ancak bir sorum var. 1000tl aralığında alabileceğim en iyi f/p ürünü müdür sizce? Yardımcı olursanız çok sevinirim. :)

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015

Bir oyuncu klavyesi alıcam ve 1000tl fiyatım var, biraz araştırdım ve “GamePower Starscream” adlı klavyeyi buldum, hoşuma gitti ancak bir sorum var. 1000tl aralığında alabileceğim en iyi f/p ürünü müdür sizce? Yardımcı olursanız çok sevinirim. :)

mekanik mi arıyorsun

Wincowski

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ben bunu kullanıyorum. Geçen sene 480 liraya almışım ancak şuan iki katı olmuş. Klavyede hiç bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Bilek desteğini kullanmıyorum ve maalesef mıknatıslı değil. Senin için sorun değilse tavsiye ederim

_PhantoM_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
64
Rica ederim. Gamepower için hızlı bozuluyor deniliniyor o yüzden pek önermiyorum en azından lenovo bilindik marka yorumları iyi. Bütçe artarsa bunada bakılabilir.
Bende de Warlock Compact modeli var bazen sert basmam gerekiyordu algılaması için W A S D tuşlarına YouTube'daki bazı videolardan gördüm çakmak gazı sıkıyorlardı switchin içine düzeliyordu bende yaptım düzeldi eğer böyle takılma çift basma sorunu falan varsa yapsın düzeliyor kolay gelsin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri