KLAVYE MOUSE KULAKLIK TAVSİYESİ

mustafacanturk39

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Mause Bütçe:300  Steel Series Rival 3 düşünüyorum 

klavye bütçe:800 

kulaklık bütçe:500   gaming gecesinde indrimdede bunu düşünüyorum. (CSGO PUBG GİBİ OYUNLARDA SES KASMAK BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE  UZUN SAATLER KULAĞIMDA  KALACAĞINDAN DOLAYI KULAĞA AĞRI YAPMAYAN BİR ÜRÜN TAVSİYESİNDE BULUNUR MUSUNUZ?

Sizde böyle bir yorum atmıştınız.

Ekipman için hafta sonunu bekleyin. İncehesap indirimleri var birde bu Cuma günü itopya da indirimler yapacak. Dış donaımları ürünlere göre o gün tekrar yazarsınız öneri yaparım demiştiniz konu hakkında yardımlarınızı rica ederim...

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Bu tür ürünler için itopya ve incehesapta neler indirime girecek bakalım öyle karar verin. 3 dk. kaldı itopya için bakalım ürünlere ona göre size şunu alın derim.

- Piyasada bundan kaliteli tuşlara sahip başka klavye bulamasınız bu fiyatlara. Optik anahtarlar var ki bu anahtarlar 100 milyon ömre sahip ve normal mekanik tuşlardan kat ve kat daha hızlı.

Mouse olarak Rival 3 ürünü gayet iyidir alınabilir. Ama şuan   bu ürün indirimde.

Kulaklık olarak   bu ürün indirimde tavsiye ederim. İncehsap indirimlerinde alırsınız kulaklık ürününü ama klavyeyi kaçırmayın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri