26.000-30.000 TL Klavye,Mouse,Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

Undefeated

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Quad Core Intel Core i5-6600, 3700 MHz (37 X 100)
Ekran Kartı
NVIDIA GeForce GTX 960 OC 4 GB
Bana klavye mouse monitör dahil sistem önerisi yapabilir mi bilgili arkadaşlar ben pek anlamıyorum format atmak dışında bilgisayardan.

Kullanma amacım oyun oynamak film anime dizi izlemek ekranda birşey izlerken karanlık sahneler çok kapalı oluyor göremiyorum o konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Oynadığım oyunlar genellikle mmorpg, rpg oyunları nadirende de olsa fps oyunları oynuyorum yinede.

Çoğunlukla yüksek grafikli olur ultra grafikli olur o tarz oyunları seviyorum.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
893
Bütçen kısıtlı klavye+mouse falan ucuz yollu 500 e çöz kalan bütçeylede kampanyalı sistem bekleyebilirsin.

KS

Undefeated

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bütçen kısıtlı klavye+mouse falan ucuz yollu 500 e çöz kalan bütçeylede kampanyalı sistem bekleyebilirsin.
Hocam yalnız şöyle bir durum var benim almak istediğim yer medimarkt böyle birşey mümkün müdür oradan almam yani.
Bu kampanyalı sistem dediğiniz internet üzerinden ise diye diyorum yani bunu o işe ailem sıcak bakmıyor ne yazıkki.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
893
Hocam yalnız şöyle bir durum var benim almak istediğim yer medimarkt böyle birşey mümkün müdür oradan almam yani.
Bu kampanyalı sistem dediğiniz internet üzerinden ise diye diyorum yani bunu o işe ailem sıcak bakmıyor ne yazıkki.
İnternetten alamayacaksanız zaten alacağınız sistem o bütçede baya kötü olur diye düşünüyorum. Gerçi geçen şu sistem vardı
Vatandan alabiliyorsunuzdur diye düşünüyorum. Şuan da bütçeniz varsa stok bitmeden bunu alabilirsiniz direk.

KS

Undefeated

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İnternetten alamayacaksanız zaten alacağınız sistem o bütçede baya kötü olur diye düşünüyorum. Gerçi geçen şu sistem vardı
Vatandan alabiliyorsunuzdur diye düşünüyorum. Şuan da bütçeniz varsa stok bitmeden bunu alabilirsiniz direk.
Kendim toplatsam mediamarkt da nasıl olur kötümü olur sizce.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
893
Kendim toplatsam mediamarkt da nasıl olur kötümü olur sizce.
Vatandan alamıyor musun ? Medimarkta git 12400f+4060 lı sistem topla 20.5k ya geliyor onuda alabilirsin. Güç kaynağı olarak powerboost,gamepower,rampage tarzı markalara bulaşmadan yap.

KS

Undefeated

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Vatandan alamıyor musun ? Medimarkta git 12400f+4060 lı sistem topla 20.5k ya geliyor onuda alabilirsin. Güç kaynağı olarak powerboost,gamepower,rampage tarzı markalara bulaşmadan yap.
Kasa olarak nasıl bir kasa tercih edeyim birde monitör klavye mouse olarak yani güç kaynağını 80 plus alıcam onu öğrendim.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
893
Kasa olarak nasıl bir kasa tercih edeyim birde monitör klavye mouse olarak yani güç kaynağını 80 plus alıcam onu öğrendim.
Siz 12400f+4060 mediamarktan 20.5k ya alamazsınız hiç sanmıyorum. Eğer alabiliyorsanız gidin bi bakın ona göre konuşalım. Vatandan neden almak istemiyorsunuz veya alamıyor musunuz ? Monitör olarak ailenizi internetten almaya ikna edebilirseniz şu var
İstanbulda veya ankarada oturuyorsanız İtopyanın mağazasından şunu alabilirsiniz

KS

Undefeated

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Siz 12400f+4060 mediamarktan 20.5k ya alamazsınız hiç sanmıyorum. Eğer alabiliyorsanız gidin bi bakın ona göre konuşalım. Vatandan neden almak istemiyorsunuz veya alamıyor musunuz ? Monitör olarak ailenizi internetten almaya ikna edebilirseniz şu var
İstanbulda veya ankarada oturuyorsanız İtopyanın mağazasından şunu alabilirsiniz

Bunlar nasıl sizce ailemle konuştum az önce birde monitör tavsiyesi alabilirsem vatandan almaya onay verdiler mediamarkt dan olmadığını söyleyince ben.
Not: Bİliyorum monitör tavsiyesi verildi fakat onlar vatanda yok sitede bulamadım ondan soruyorum.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
893
Bence onlara 1000tl vermeyin. 2. el veya bir internet kafeden max 500 tl ye çözmeye çalışın. Monitör olarak vatanda pek düzgün bir şey yok itopyaya gitme şansınız veya sadece monitörü internetten alma şansınız var mı ?

KS

Undefeated

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bence onlara 1000tl vermeyin. 2. el veya bir internet kafeden max 500 tl ye çözmeye çalışın. Monitör olarak vatanda pek düzgün bir şey yok itopyaya gitme şansınız veya sadece monitörü internetten alma şansınız var mı ?
2.ele sıcak bakmıyo bizimkiler ne yazıkki artı istanbulda değil kocaeli de oturuyorum burada sadece avm ve vatan bilgisayar mevcut bir de siteden alınan şeylere güvenmiyor bizimkiler yani o kadar para veriyoruz içinden ya sahte birşey çıkarsa dolandırılırsak korkuları var.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
893
2.ele sıcak bakmıyo bizimkiler ne yazıkki artı istanbulda değil kocaeli gebze de oturuyorum burada sadece avm ve vatan bilgisayar mevcut bir de siteden alınan şeylere güvenmiyor bizimkiler yani o kadar para veriyoruz içinden ya sahte birşey çıkarsa dolandırılırsak korkuları var.
Yıl 2024 olmuş ama yani yapacak bir şey yok. Vatandan monitör bakarım ama sadece klavye mouseyi dandirik almanız daha iyi olur. Bir internet kafeden veya basit bilgisayarcıdan ucuz yollu çözmeye çalışın. Vatanda yüksek fiyatlara çıksanız bile düzgün bir şey olacağını sanmıyorum ileride internetten bir kaç bir şey bakarsınız.

KS

Undefeated

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yıl 2024 olmuş ama yani yapacak bir şey yok. Vatandan monitör bakarım ama sadece klavye mouseyi dandirik almanız daha iyi olur. Bir internet kafeden veya basit bilgisayarcıdan ucuz yollu çözmeye çalışın. Vatanda yüksek fiyatlara çıksanız bile düzgün bir şey olacağını sanmıyorum ileride internetten bir kaç bir şey bakarsınız.
Anladım bilgisayarcılardan bakarım klavye mouse u ucuz yollu olucak şekilde monitör tavsiyesini bekliyorum.

KS

Undefeated

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yani monitörü internetten alsanız iyi olur ama vatandan bu olur gibi
Hocam ben vatanda ki kasa ile hani fiyatı 20.5k olan yani ve en son yolladığınız monitörde karar kıldım.
Lakin bu kasanın linkindeki üst kısımda web e özel fiyat ibaresi umarım sadece siteden alanlar için değildir daha önce böyle birşey yapmadım da ondan soruyorum bunu.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
893
Hocam ben vatanda ki kasa ile hani fiyatı 20.5k olan yani ve en son yolladığınız monitörde karar kıldım.
Lakin bu kasanın linkindeki üst kısımda web e özel fiyat ibaresi umarım sadece siteden alanlar için değildir daha önce böyle birşey yapmadım da ondan soruyorum bunu.
Webe özel kısmı yeni dikkatimi çekti. En kötü oluyorsa Vatanda bir görevli ile konuşursunuz sizin adınıza sistemi sipariş eder o şekilde alırsınız. Veya ailenize vatan olduğunu gösterip siz internetten alırsınız.

KS

Undefeated

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam vatandaki önerdiğiniz sistemi kaçırdım da başka bir sistem önerisi alabilirmiyim 26 k ile 30 k arası monitör klavye mouse dahil.

Ha birde kesintisiz güç kaynağı akım kesici tarzı birşey önerebilirseniz iyi olur.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
893
Hocam vatandaki önerdiğiniz sistemi kaçırdım da başka bir sistem önerisi alabilirmiyim 26 k ile 30 k arası monitör klavye mouse dahil.

Ha birde kesintisiz güç kaynağı akım kesici tarzı birşey önerebilirseniz iyi olur.
Kesintisiz güç kaynağı hakkında pek bilgim yok. Vatandaki o sistem dışında pek düzgün bir sistem bulunabileceğini sanmıyorum. Şuanda detaylı bakacak zamanım maalesef yok kendiniz isterseniz göz atın. Belki sistemin stoğu gelir.

KS

Undefeated

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kesintisiz güç kaynağı hakkında pek bilgim yok. Vatandaki o sistem dışında pek düzgün bir sistem bulunabileceğini sanmıyorum. Şuanda detaylı bakacak zamanım maalesef yok kendiniz isterseniz göz atın. Belki sistemin stoğu gelir.
Yok hocam Tükendi yazıyor baktım az önce peki önerebilceğiniz başka yer yok mudur yada vatandan gidip kendim toplasam ne kadara çıkar i5 4060 yada artık 4060 lı her ne varsa gitmeye bakmaya değer mi yani yoksa kampanyalı sistem mi bekleyim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri