Klavye önerisi lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
300-350 tl arası klavye önersi verirseniz sevinirim max 350 olması lazım ama kaliteli güzl tavsiyelerini bekliyorum seviliyorsunuz Hayırlı Bayramlar

KS

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
acil lazım beyler

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Hayırlı bayramlar. Bu fiyata kaliteli bir şey pek bulunmuyor ama F/P oranı iyi bir ürün önerisi yapabilirim. Sadece mekanik ve membran fark ediyor mu bunu belirtin yeterli.

KS

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Hayırlı bayramlar. Bu fiyata kaliteli bir şey pek bulunmuyor ama F/P oranı iyi bir ürün önerisi yapabilirim. Sadece mekanik ve membran fark ediyor mu bunu belirtin yeterli.
Hocam ikiside olur mekanik daha güzel olur ama ikinide alabilirim hoşuma giderse aklımda şuan bu tarz bişi var
sizce alınırmı bazıları geldiginde bi kaç tuşu çalışmıyordu diyor sizce satıcıdanmı kaynaklı yoksa klavyedenmi

KS

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
O halde oyuncu ürünü önermeyeyim bildiğimiz standart klavye önereyim size? Yada bulduğunuz videodaki ürünü alın.
Hocam o benim buldugum ürün güzel hoşuma gittti ama ürünü alan kişilerin yorumuna baktıgımda kimisi çok güzel diyor kimiside bazı tuşları algılamıyor kötü die yorumlamış tam emin olamadım satıcıdanmı kaynaklı markadanmı desem markada bilindik yani everest

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Hocam o benim buldugum ürün güzel hoşuma gittti ama ürünü alan kişilerin yorumuna baktıgımda kimisi çok güzel diyor kimiside bazı tuşları algılamıyor kötü die yorumlamış tam emin olamadım satıcıdanmı kaynaklı markadanmı desem markada bilindik yani everest
Marka bilindik ama Everest işte ne bekliyorsunuz ki? Karar sizin bir şey diyemem. Ayrıca hiçbir üründe %100 memnuniyet bekleyemezsiniz kitlesinden. En bilindik en prestijli markalardan Apple bile bu şekilde.

KS

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Marka bilindik ama Everest işte ne bekliyorsunuz ki? Karar sizin bir şey diyemem. Ayrıca hiçbir üründe %100 memnuniyet bekleyemezsiniz kitlesinden. En bilindik en prestijli markalardan Apple bile bu şekilde.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam saolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri