Klavyesiz Bios'a Girilir Mi ?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
PC Topladım ama daha klavye almadım. Ondan dolayı işletim sistemi falan da yok. Tahminimce ilk açılışta Bios'a atar gibi bir şey var ama bilmediğimden sormak da istiyorum. Klavye Bios için kesin lazım mıdır ?

BaFz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
PC Topladım ama daha klavye almadım. Ondan dolayı işletim sistemi falan da yok. Tahminimce ilk açılışta Bios'a atar gibi bir şey var ama bilmediğimden sormak da istiyorum. Klavye Bios için kesin lazım mıdır ?
evet

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
açtığınız gibi biosa girmez boş bir ekran karşılar sizi bir yakınınızdan ödünç klavye alın usbyi (içinde windows yüklü) bilgisayara takıp çalıştırın direkt kuruluma götürcektir sizi otomatikmen

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
açtığınız gibi biosa girmez boş bir ekran karşılar sizi bir yakınınızdan ödünç klavye alın usbyi (içinde windows yüklü) bilgisayara takıp çalıştırın direkt kuruluma götürcektir sizi otomatikmen
Kurulumda sorun yok onu yaparım da yakınımda kimse de yok akraba olarak. Hafta sonunu oyun oynayamadan geçireceğiz mecbur.

ÖzgeXONCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Sanırsam Bios pilini çıkartıp girdiğinde klavyesiz direkt biosa giriyordu . Onun dışında klavyesiz zor gibi.

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Ooo syqex hocam hayırlı olsun valla inşallah bende alırım çok gördüm yardım ettiğinizi insanlara oyun sırası demek sizede geldi

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
114
Bundan önce yaşadığımız yerde de komşumuz yoktu. Kimseyle komşu olmaya çalışmıyoruz öyle bir samimiyete gerek yok bence.
O sizin görüşünüzdü benimkide az önceki yazdığımdı ama şunuda unutmayın daha çok (karakterli ve güvenilir ) insanlarla komşu olmayı deneyin olmuyosa olmaz zaten :) hiç yormaya gerek yok :) saygılar

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
O sizin görüşünüzdü benimkide az önceki yazdığımdı ama şunuda unutmayın daha çok (karakterli ve güvenilir ) insanlarla komşu olmayı deneyin olmuyosa olmaz zaten :) hiç yormaya gerek yok :) saygılar
Binamızda öyle insan yok. Geçen ay gelen faturamızı daha yeni aldık mesela öyle söyleyeyim. Arkadaşların keyfine göre fatura alıp fiyatları inceleme sevdası var.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Bios pilini çıkarıp resetleme ile giriş yapabilen kullanıcılara rastladım. Windows kurulu olmadığı için sizde çalışmayabilir. En temizi klavyeyi beklemek gibi görünüyor. Hayırlı olsun bu arada sevindim adınıza.

Trileçe Bey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
54
Binamızda öyle insan yok. Geçen ay gelen faturamızı daha yeni aldık mesela öyle söyleyeyim. Arkadaşların keyfine göre fatura alıp fiyatları inceleme sevdası var.
A 101den piranha klavye al 120tl benimde klavyem yoktu idareten aldim biosa girmek için

Trileçe Bey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
54
Alacağım ama onu almak yerine Lenovo'nun klavyesini almak istiyorum o da web de var şimdi sipariş etsem pazartesi den önce gelmez herhalde.
Benim gibi beklemeyi sevmiyorsam al geç piranhayi çokta önenli değil 120tl verirsin bende pc topladim ssd ve ekran karti harici sistemim hazie kafayi yedim evde ssdde sorun çikmasa sistemim bitmişti 1 hafta daha bekleyeceğim sinirim bozuldu.

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Benim gibi beklemeyi sevmiyorsam al geç piranhayi çokta önenli değil 120tl verirsin bende pc topladim ssd ve ekran karti harici sistemim hazie kafayi yedim evde ssdde sorun çikmasa sistemim bitmişti 1 hafta daha bekleyeceğim sinirim bozuldu.
Kuzenimde var ve ışıklandırmasını sevmiyorum. Alacağım klavye de zaten 150tl bir şey. En azından markası da kaliteli olsun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri