Kulaklık girişlerini anakarta takınca sesimi duyuyorum

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
Selamlar yeni bir kulaklık aldım. USB ses kartı ile kullanmaktansa direkt anakarta takmak istiyorum ki daha çok verim alayım. Önceden almış olduğum bir çoklayıcım vardı. kulaklığın jak girişini ona takıyorum, daha sonrasında ise o çoğaltıcının kulaklık kısmını yeşil olana, mikrofon kısmını ise kırmızı olana takıyorum. fakat mikrofondan tüm sesleri duyuyorum ve ayrıca hoparlör de mikrofondan geliyor gibi. yardım edebilir misiniz ?

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Hocam mikrofon ayarı yaparken sesi dinle seçeceği açık kalmış olabilir sağ alttan hoparlöre basıp kayıt diyin

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
Hocam mikrofon ayarı yaparken sesi dinle seçeceği açık kalmış olabilir sağ alttan hoparlöre basıp kayıt diyin
hocam hiçbir şekilde hiçbiri açık değil. tek duyduğum şey kendim ve bu o kadar net ki anlatamam. splitter da doğru, girişleri de doğru takıyorum ama yok olmuyor. realtek audio console falan takınca hangisini taktın diyor ordan da işaretliyorum ama yine de boşa.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
kendini anında mı duyuyorsun yoksa gecikmeli mi anında duyuyorsan yazılım indirmişsindir orda kendi sesini duy ayarı var onu açık ta unutmuş olabilirsin steelseries gg varsa yoksa da eğer indir sonardan kapatabilirsin belki.

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
kendini anında mı duyuyorsun yoksa gecikmeli mi anında duyuyorsan yazılım indirmişsindir orda kendi sesini duy ayarı var onu açık ta unutmuş olabilirsin steelseries gg varsa yoksa da eğer indir sonardan kapatabilirsin belki.
hocam tam anında değil gibi. zaten yazılımların hepsini kontrol ettim. razer programını da, realteki de.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri