Öneri Kulaklık, Mause Ve Klavye Önerileri

Ghost.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar, kulaklık için 1000, eğer gerçekten değecekse 1300-1400tl kadar çıkabileceğim bir bütçem var. Klavye mause için 1500tl bütçe var. Mause a klavyeden daha çok önem veriyorum. Ağır, mümkünse makro tuşlu mause lar tercihimdir. Önerilerinizi bekliyorum.

KS

Ghost.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Karşılaştırmaya bakarsanız aslında empedans ve küçük bir sürücü çapı farklı dışında BlackShark V2 X daha iyi gibi. Yüksek OHM daha net ses verir ama arada ki farkı normal bir insan kulağı çok zor fark edebilir yada edemez. Arada fiyat farkı da çok fazla. Bunlara dayanarak Blackshark V2 X daha mantıklı oluyor ve aynı performansı bile sergileyebilirler düşüncesindeyim.

Birde eklemek istiyorum yüksek OHM düşük OHM ile kıyasla daha fazla enerji kullanıyor. Düşük olan az enerji ile iyi ses kalitesi sağlıyor. Bu da bir avantaj bence.

FronX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Merhabalar, kulaklık için 1000, eğer gerçekten değecekse 1300-1400tl kadar çıkabileceğim bir bütçem var. Klavye mause için 1500tl bütçe var. Mause a klavyeden daha çok önem veriyorum. Ağır, mümkünse makro tuşlu mause lar tercihimdir. Önerilerinizi bekliyorum.
Bu kulaklığı al derim şuan gayet iyi bir de bir tık indirimi var v2 x versiyonunun biraz daha geliştirilmiş ve ses kartlı hali

fabata

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Razer ornata chroma 2 klavye kullanıyorum ve bilek desteği için tercih etmiştim gerçekten güzel klavye ancak fiyatını şu an bilmiyorum
Yine razerin black shark v2x kulaklığını kullanıyorum ancak uzun kullanımda terletiyor dikkat etmeni öneririm yine fiyatını bilmiyorum son dönemde
Son olarak da mousem yine razer basilisk v2 x kullanıyorum ağırlık büyüklğk olarak ideal bir mouse ancak onun da yandaki yumuşak dokulu yerleri ter ve kir topluyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri