Öneri Kulaklık Önerisi (2000 Tl'ye Kadar)

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
G535 bu bütçede alınabilecek en iyi kablosuz kulaklık
Blackshark v2 kablolu ama rahat ve en iyi sese sahip

KS

Osman Karaman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
G535 bu bütçede alınabilecek en iyi kablosuz kulaklık
Blackshark v2 kablolu ama rahat ve en iyi sese sahip

Logitech G Pro X 7.1 Oyuncu Kulaklığı ürününü buldum. bu bütçede daha mantıklı gibi geliyor gpro kulaklığı çok övmüşler mobil kullanım için ayrı kablosu da varmış.​

2.el bunu buldum . alcak olsam nelere dikkat etmem gerekir ?​

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967

Logitech G Pro X 7.1 Oyuncu Kulaklığı ürününü buldum. bu bütçede daha mantıklı gibi geliyor gpro kulaklığı çok övmüşler mobil kullanım için ayrı kablosu da varmış.​

@Bayterek kullanıyor ve memnun değil hocam o size anlatabilir
Barracuda x temiz ise 2022 versiyon olmasına dikkat edilmeli

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
G Pro'yu bizzat tecrübe ettim ses kalitesi , mikrofonu vb. özellikleri çok iyi ve çok başarılı ama 2-3 saat sonra kafayı ağrıtıyor. Ağırlık olarak biraz fazla. Onun dışında her şeyi güzel bir kulaklık.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892

Faturasi var mi. Ne zaman alindi. Garantisi var mi. 2-3 kere kullanildi falan genelde yalan oluyor herkes yaziyor 1-2 tanesi dogru cikiyor

KS

Osman Karaman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
@Bayterek kullanıyor ve memnun değil hocam o size anlatabilir
Barracuda x temiz ise 2022 versiyon olmasına dikkat edilmeli
G Pro'yu bizzat tecrübe ettim ses kalitesi , mikrofonu vb. özellikleri çok iyi ve çok başarılı ama 2-3 saat sonra kafayı ağrıtıyor. Ağırlık olarak biraz fazla. Onun dışında her şeyi güzel bir kulaklık.
Faturasi var mi. Ne zaman alindi. Garantisi var mi. 2-3 kere kullanildi falan genelde yalan oluyor herkes yaziyor 1-2 tanesi dogru cikiyor
teşekkürler arkadaşlar şahıs uzakta ve param güvende ile satamayacağını söyledi mecbur stok bekleyeceğim 2 hafta önce stoktayken 2200 -2400 'e 0 satılan cihaza 2000 istiyor çok ilginç.şubat ayında vatandan almış.

KS

Osman Karaman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
bütçeyi 3500 tl'ye kadar yükseltmeye karar verdim. yeni konu açmalı mıyım ?

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Arkadaşlar merhaba. Kulaklık almayı düşünüyorum. biraz araştırdığımda birkaç kulaklıkla karşılaştım. genel kullanımda hem evde oyuncu hemde dışarda yolculukta otobüste v.s kullanabileceğim kulaklık arıyorum. iphone kullandığım için kablolu bağlanması daha iyi olur malum usb-c girişi iphonelerde mevcut değil.
Bulduğum birkaç kulaklık;

Başka önerebilecekleriniz varsa açığım şimdiden teşekkürler.
blackshark v2 Öneririm

KS

Osman Karaman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Blacksharkı arctis ve diğer birkaç kulaklığı denedim . Logitech gpro x versiyonunu Amazon’dan sipariş verdim. Kulaklık çok rahattı ve sesi çok hoşuma gitti. Blackshark’ı beğenmedim ses konusunda sol kulaklıktan biraz daha fazla ses geliyordu sanırım ayar düğmesi zamanla bozuluyor sesi kulaklıktan azaltınca dengeleniyordu. Teşekkürler herkese 😃

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Blacksharkı arctis ve diğer birkaç kulaklığı denedim . Logitech gpro x versiyonunu Amazon’dan sipariş verdim. Kulaklık çok rahattı ve sesi çok hoşuma gitti. Blackshark’ı beğenmedim ses konusunda sol kulaklıktan biraz daha fazla ses geliyordu sanırım ayar düğmesi zamanla bozuluyor sesi kulaklıktan azaltınca dengeleniyordu. Teşekkürler herkese 😃
Blacksharkda yaşadığınız sorun düzgün eq ayarı yapılmadığı içindir. Gpx aşırı pahalı ama kendi tercihiniz

KS

Osman Karaman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Blacksharkda yaşadığınız sorun düzgün eq ayarı yapılmadığı içindir. Gpx aşırı pahalı ama kendi tercihiniz
Doğrudur. Haklısınız pahalı bence de. Umarım logitech parasını hak eder.
G Pro X güzel kulaklık ama ağır bence. 3 Saat kullanımda falan baş ağrısı yapıyor.
G pro x de son seste patlama vardı ama kutusunun dolu dolu olması beni çok cezbetti. 2. Ped iyi kötü bir taşıma çantası v.b . Ancak Amazon.tr den almak istemem de etkileyen unsurlardan oldu çünkü diğer satıcılardan alsam evde ayarlar yaptıktan sonra beğenmezsem iade etme kısmında sorun yaşayabilirdim. Eğer Amazon barracuda v2pro’yu satıyor olsa ya da düz barracuda versiyonunu satıyor olsa kesinlikle evde denemek isterdim. Amazon’da iade çok iyi işliyor. Kendim aldığım ürünlerin belki yüzde1 ini iade ediyorumdur ama içim rahat oluyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri