Kulaklık Tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Baran Uyguner

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba, masaüstü bilgisayar için kulaklık araştırıyorum. Bütçem maksimum 1400TL ancak hepsini harcamak gibi bir isteğim yok  :) Gözüme steelseries arctis 7 kulaklığını kestirdim. Arctis 1 wireless daha ucuz ve aralarında bir miktar fark var. Sizce bu farkı arctis 7 hak ediyor mu? Ne tavsiye edersiniz? Başka kulaklık tavsiyelerine de açığım. Amacım uzun zaman kullanabileceğim bir kablosuz kulaklık almak. Teşekkürler.

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben size kablosuz öneri için steel series 7 öneririm tabi ama eğer kablolu düşünecekseniz logitech g pro ve rog delta öneririm

KS

Baran Uyguner

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Uzun yıllar kullanıcak olup kablosuz almayı planlıyorum. Teşekkürler

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Fiyat ve performans için en iyi yapacağınız tercih Steelseries olur o zaman.Çünkü Asus rog fusion serisinden öneri yapmak isterdim fakat hep 1400 TL üzeri bu yüzden steelseries bu konuda parasını hakeden bir ürün.Ben olsam tercihimi bu yönde kullanırdım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ben SS AC ürünlerini denemiş biri olarak pek hoşnut değilim o kulaklıklardan ama kulaklık işi görecelidir tabi. SteelSeries Arctis 7 Siyah 2019 Edition Kablosuz - 1399 TL bu üründe kablosuz ses kalitesi olarak çok bir şey değişeceğini sanmam AC 1 ürününe göre ki ben AC 1 ürününü denemdim. Alternatif olarak öneri yapacağım size.

1. LOGITECH PRO X 7.1 - 1.129 TL - Bu ürün şuana kadar deneyimlediğim en iyi kulaklıklar arasına giriyor ve en tepelerde yer alıyor. Ses ve mikrofon kalitesi çok üst düzey. Ayrıca rahat ve hafif bir ürün.
  2. Corsair HS70 Pro 7.1 Kablosuz - 1.049 TL - Yine SS AC7 yerine bunu ürünü önerebilirim bu üründe denediğim en iyi ürünlerden birisi. Kaliteli hafif ve ses olarak tatmin edici ki kablosuz olması avantaj ama ben kablosuz ürünlerde bir miktar ses kalitesi farkı hissediyorum kablo ile bence daha iyi ses alınıyor.
  3. XPG Precog 7.1 - 892 TL - Yine denediğim en iyi ürünler arasında bir ürün. Çok farklı bir ses yapısı var. Kaliteli , net ve temiz. Kullandığı özel elektronik sürücü kulaklıkğın kalitesini farklı bir boyuta çekmiş diyebilirim. Bu ürünü de tavsiye ederim.
  4. HYPERX CLOUD ALPHA S 7.1 - 1.182 TL - Yine denediğim iyi ürünlerden birisi. Detaylıca anlatmayacağım ama kalitesi ve mikrofonu çok iyi.
  5. Asus ROG Delta 7.1 White - 1.329 TL - Birde bu ürün var ama satıcıya ne kadar güvenirsiniz bilemem. ASUS ROG Delta White - 1.545 TL - ASUS ROG Delta Black - 1.545 TL burada biraz pahalı. Bu üründe çok iyidir.
Hem SS ürünlerini hemde bu listedekileri denemiş birisi olarak size bu listedekileri öneririm. Eğer sıralamam gerekirse en iyiden başlayarak şöyle yapardım. 1 > 3 > 5 > 4 > 2 şeklinde sıralardım.

KS

Baran Uyguner

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tavsiyeleriniz ve yorumunuz için çok teşekkür ederim. Sıralamanıza göre ürünleri inceleyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri