kulaklık yardımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kedekraqn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Merhabalar şuan kullandığım kulaklık çok iyi değil jbl 500bt kulaklığım var müzik felan dinlerken kullanıyorum onu bilgisayarda kullanmak için bluetooth adaptörü aldım 4.0 olanı normal youtube da şarkı dinlerken film izlerken filan sıkıntı yok ama oyunlarda kapanıyor ses gidiyor direk tekrar bağlanırsam çalışıyor ama ses geriden geliyor biraz bi araştırdım 4.0 oyunlarda desteklemiyor 5.0 destekliyor diye yazılar gördüm ama sizede sormak istedim sıkıntısı nedir acaba 4.0 olduğu içinmi böyle 5.0 alırsam düzelirmi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Özellikle kablosuz kulaklıkların oyun için düşük gecikme özelliklerine sahip olması gerekir. 4.0 veya 5.0 olmasından ayrı olarak gecikme önleyici özel çipleri bulunmalı oyun için. Sizin ürün bir müzik kulaklığı olduğu için gecikme yaşamanız normal. Yani ürünün 5.0 olması mühim değil oyuncu özellikleri taşıması gerekiyor.

KS

kedekraqn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
ugur.gozaydin' Alıntı:
Özellikle kablosuz kulaklıkların oyun için düşük gecikme özelliklerine sahip olması gerekir. 4.0 veya 5.0 olmasından ayrı olarak gecikme önleyici özel çipleri bulunmalı oyun için. Sizin ürün bir müzik kulaklığı olduğu için gecikme yaşamanız normal. Yani ürünün 5.0 olması mühim değil oyuncu özellikleri taşıması gerekiyor.

teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri