Laptop SSD önerisi

Melike

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar sony sve141r11l model laptop var elimizd e. Performansı çok kötü şu an , açılma hızı işlem yapma hızı vs kanser ediyo. Ssd alsak bi tık düzelir mi acaba dedim ama M2 desteği yoktur herhalde ,hangi ssd yi önerirsiniz 500 GB? Fiyat olarak da Max 500 diyelim.

ahmet.karakaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Laptop

Ssd yi alırsanız cidden performans artışı çok oluyor benim laptop vardı 6 7 senelik çok yavaş çalışıyordu açılması falan 1 dakikayi geçiyordu şuan ssd de 20 saniyede falan açılıyor ve çok hızlı

Bu ssd iyidir 

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Ben onu görmemiş sonda yazıyormuş. Benim önerim   bu ürün olur. 400 TBW Yazım ömrü + 70K IOPS Okuma + 60K IOPS Yazma + 1 Milyon Saat MTBF yani ilk hataya kadar çalışma ömrü + 3 yıl garantili oldukça iyi ve uzun ömürlü bir disktir.

KS

Melike

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bir de 250-300 TL bandında bir öneri istesem. Teşekkürler öneriler için onları da göz önünde bulunduracağım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Bu boyutta bir diski söylediğiniz fiyatlara bulamazsınız. Disk ile yapılan Mining ve genel çip krizi yüzünden yonga fiyatları arttı. Önerdiğim Team disk piyasadaki en uzun ömürlü en iyi SSD disklerin başında geliyor şuan için.

KS

Melike

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Ben onu görmemiş sonda yazıyormuş. Benim önerim   bu ürün olur. 400 TBW Yazım ömrü + 70K IOPS Okuma + 60K IOPS Yazma + 1 Milyon Saat MTBF yani ilk hataya kadar çalışma ömrü + 3 yıl garantili oldukça iyi ve uzun ömürlü bir disktir.

Bu disk 800 TL gösteriyor

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Size önerdiğimde diskin fiyatı 499 TL idi kaçırmışsınız.

Yarın olacak incehesap Cuma indirimlerini bekleyin. Yarın saat 21:30 gibi tekrar yazarsınız önerinizi listedeki ürünlere göre yaparız.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Evet aynı ürün aynı satıcı ve arada Amazon olması ayrı bir güzel. Alabilirsiniz.

Hayırlı olsun diyorum.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri