Limitsiz internet'i bilgisayarda kullanma

LoereX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Dün 260TL'ye Vodafone Limitsiz Süper Paketi satın aldım içinde limitsiz internet ve 15gb hotspot internet var bilgisayar'a usb ile bağladığımda hotspot'dan yiyiyor sınırsız internet'i bilgisayarda kullanmamın bir yöntem'i varmı?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
Bilgisayara paylaştığınız için o şekilde harcaması normal. Limitsiz internet için telefondan harcama yapmanız gerek. PC de kullanılabileceğini sanmıyorum.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Dün 260TL'ye Vodafone Limitsiz Süper Paketi satın aldım içinde limitsiz internet ve 15gb hotspot internet var bilgisayar'a usb ile bağladığımda hotspot'dan yiyiyor sınırsız internet'i bilgisayarda kullanmamın bir yöntem'i varmı?
15 gbhotspot paylaşım için vermiş zaten. Başka yöntemin işe yarayacağını sanmam. Eğer denerseniz ve olmazsa sonrasında sürpriz fatura ile karşılaşma ihtimaliniz var. En fazla telefona indirme yapıp bilgisayara yükleyebilirsiniz.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
böyle bir olay yok olsa kimse eve internet almaz bu şekilde kullanır

KS

LoereX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
başka bir forumda görüp pda net adlı bir uygulama indirip denedim denedim şu anlık internetim gitmiyor ve internet sabit 30megabit hızlarda dolaşıyor faturada'da bir sıkıntı olmadı

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
başka bir forumda görüp pda net adlı bir uygulama indirip denedim denedim şu anlık internetim gitmiyor ve internet sabit 30megabit hızlarda dolaşıyor faturada'da bir sıkıntı olmadı
dikkat et bak anlaşma sözleşmesini oku adamlar boşuna paylaşım için 15gb vermiyorlar yoksa senin gibi düşünüp millet bunu ticarete döker diye madde eklenmiş olabilir sözleşmede 260tl için başın yanmasın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri