Logitech G Pro X Superlight Alınır Mı?

tal0000n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
merhaba mouse almak istiyorum üst segment ama çok kafamı karıştırdı superlightın double click gibi sorunları var birde skatezleri kötü gibi. razerin viper modelleri daha iyi gibi geldi ne tavsiye edersiniz bütçe 4k civarları

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
872
merhaba mouse almak istiyorum üst segment ama çok kafamı karıştırdı superlightın double click gibi sorunları var birde skatezleri kötü gibi. razerin viper modelleri daha iyi gibi geldi ne tavsiye edersiniz bütçe 4k civarları
Tutuş şeklinize ve el boyutunuza göre tercih yapmak en doğrusu. Şuan kullandığınız mouse ve tutuş şekliniz nedir ?

KS

tal0000n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Tutuş şeklinize ve el boyutunuza göre tercih yapmak en doğrusu. Şuan kullandığınız mouse ve tutuş şekliniz nedir ?
claw şeklinde tutuyorum birde şuan steel series rival 3 var aslında güzeldi idare ediyodu beni ama baya arızalanmaya başladı.almışkende iyi birşey almak istiyorum

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
872
claw şeklinde tutuyorum birde şuan steel series rival 3 var aslında güzeldi idare ediyodu beni ama baya arızalanmaya başladı.almışkende iyi birşey almak istiyorum
Rival 3 elinize uyuyorsa şu siteden bu attığım mouseleri rival 3 ile karşılaştırabilirsiniz.
Sizin için en uygunu fantech helios 2 pro XD3V3 gibi duruyor.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
872
peki ya hocam fantech helios 2 pro XD3V3 mü yoksa delux m900 mü?

fantech ağır gibi birde
m900 pro 63gram fantech 55gram nası daha ağır. M900 pro alınmaz. Bütçenize göre daha düşük fiyatlı zaten o yani fantechin fiyat bandında değil karşılaştırılamaz.

KS

tal0000n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
m900 pro 63gram fantech 55gram nası daha ağır. M900 pro alınmaz. Bütçenize göre daha düşük fiyatlı zaten o yani fantechin fiyat bandında değil karşılaştırılamaz.
83 gram yazıyor sandım hocam gormemisim pardon

o zaman fantechi alıyorum iyiyse

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri