Logitech g213 prodgy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mertknd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar selamlar, iyi forumlar. Başlıkta belirttiğim klavye bana hediye geldi. Daha önceden laptop kullandığım için mekanik ve membran klavye arasındaki farkı bilemiyorum. Ancak klavye hem aydınlatma olarak hem ses olarak hemde kullanımı bana çok hoş geldi. Mekanikle kıyaslarsak çok mu geride kalıyor bu klavye ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Genel olarak kaliteli bir mebran üründür sizdeki ürün. Mekanik klavye ile kıyaslayamayız ama gayet iyi bir klavye diyebilirim.

KS

Mertknd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Genel olarak kaliteli bir mebran üründür sizdeki ürün. Mekanik klavye ile kıyaslayamayız ama gayet iyi bir klavye diyebilirim.

dediğim gibi ben laptop klavyesinden geçtiğim için banada gayet iyi geliyor şuan. teşekkür ederim bilgi için. mekaniğe geçmeden önce bunda bir acemiliğimizi atalım o zaman :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Hiç mekanik kullanmadıysanız laptop klavyesinden sonra size bayağı yüksek bir adım gibi gelmiştir o ürün. Mekaniği kullandığınızda bir daha eskisi gibi normal klavye kullanmak istemeyeceksiniz oda ayrı bir seviye ki mekanikler arasındada kalite, tuş yapıları ve teknolojilerine göre fark var yani işin ucu biraz açık deneyim açısından.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri