Yardım Logitech G29 Shifter Alınır Mı?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
G29 kullanıyorum memnunum açıkçası. Her şeyin bir daha iyisi vardır mutlaka. Bende derim T300rs alın kayışlı sistem, dişli sistem eskidi. Asıl önemli olan bütçe. Bütçe dahili en iyi alınır. Bütçe yeterse G923 al tabiki ama şart değil. G29 yazılım desteği ne zaman kesilir bilmiyorum ama yakın zamanda olacağını sanmam. Zamanında ben alırken ikisi arasında 600 lira fark vardı. Ve G29'dan G923'e geçen çoğu kişi ahım şahım bir fark olmadığı söylüyordu. Hissiyatı biraz daha iyi denmişti, True Force olayı. Yabancı bir kanal içini söküp bakıyordu ve test ediyordu, daha iyi ama fiyat farkına değecek bir fark mı, bence yok diyordu.
920 olmasın o ? 923 yeni çıktı

KS

Edin Dzeko

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
328
G29 yapıştırdık.

KS

Edin Dzeko

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
328
Umarım pişman olmazsiniz
Zannetmiyorum. Bundan önce direksiyon seti geçmişi olan birisi olsa hisseder. Ama ilk defa kullanacak birisi olduğu için düşünmüyorum.

Ayrıca shifteri ayrı aldık daha ucuza geldi.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
Zannetmiyorum. Bundan önce direksiyon seti geçmişi olan birisi olsa hisseder. Ama ilk defa kullanacak birisi olduğu için düşünmüyorum.

Ayrıca shifteri ayrı aldık daha ucuza geldi.
Shifter saçma olmuş bir tık 2.el satanlar var ordan alınabilirdi

G29 shifterleri çok kaliteli deil

KS

Edin Dzeko

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
328
Diğeri iyi demedim? Logitech shifterlar kötü dayaniksiz
Tamam kabul ediyorum diğerleri daha iyi, ama aradaki farkı vermek saçmalıktan ibaret. Özellikle G29 ile G923, inceleyenlerin hepsi aradaki farkı vermeye gerek olmadığını söylüyor.

Diyorum ya hani Lamborghini arabadan geçiş yapmayacağız. Arada kafa dağıtmak için aldık. Çok profesyonel bir şey aramıyoruz. Onun için en düşük fiyat bizim için en iyisiydi. Biz de tercihinizi o yönde kullanıp G29 aldık.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri