Yardım Logitech G29 Shifter Alınır Mı?

KS

Edin Dzeko

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
328
Fatih kuzenine söyle ikinci el vitesli 923 alsın
Dedim ya, sıfıra daha sıcak bakıyor. 16kya geliyor, vites ile beraber. Arada 4k var, sonuçta aşırı profesyonel bir iş yapılmayacak. Arada ets asetto corsa takılacak.

Ali Sabur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Bizim amacımızda daha iyisini aldırmak ucuza aldırmazk 923 biraz araştırdım gayet yeni nesil direksiyon kuzenini ikna et 923 alın

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
Dedim ya, sıfıra daha sıcak bakıyor. 16kya geliyor, vites ile beraber. Arada 4k var, sonuçta aşırı profesyonel bir iş yapılmayacak. Arada ets asetto corsa takılacak.
G29 çok eskidi artık uzun süre kullanması ve yazılımla desteği de ma etmesi için G923 daha mantikli bir süre sonra G29 destek kesilir

KS

Edin Dzeko

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
328
Bizim amacımızda daha iyisini aldırmak ucuza aldırmazk 923 biraz araştırdım gayet yeni nesil direksiyon kuzenini ikna et 923 alın
Dostum ali büyük ihtimalle taksit ile alacak. İkinci el alamayacak. Onun için diyorum ki kendisine söyledim, 16ya çıkmaya pek yaklaşmıyor.

Ali Sabur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Ozaman diycek bişey kalmıyor g29 alın çok fazla kronik sorunu var bunuda kuzenine iletirisn. İyi günlerde kullanın

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
616
G29 kullanıyorum memnunum açıkçası. Her şeyin bir daha iyisi vardır mutlaka. Bende derim T300rs alın kayışlı sistem, dişli sistem eskidi. Asıl önemli olan bütçe. Bütçe dahili en iyi alınır. Bütçe yeterse G923 al tabiki ama şart değil. G29 yazılım desteği ne zaman kesilir bilmiyorum ama yakın zamanda olacağını sanmam. Zamanında ben alırken ikisi arasında 600 lira fark vardı. Ve G29'dan G923'e geçen çoğu kişi ahım şahım bir fark olmadığı söylüyordu. Hissiyatı biraz daha iyi denmişti, True Force olayı. Yabancı bir kanal içini söküp bakıyordu ve test ediyordu, daha iyi ama fiyat farkına değecek bir fark mı, bence yok diyordu.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri