Logitech Kulaklık Önerileri

Plut0n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Logitech kulaklık önerileri alabilirmiyim 1000 1500 TL arası fiyat/performans olursa daha güzel olur şimdiden teşekkür ederim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,138
Bir limit verirseniz iyi olur açıkçası. 2000 TL fiyatındaki bir üründe o fiyat bandı için F/P olarak nitelendirilebilir.

KS

Plut0n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
İstediğiniz bir özellik var mı? Ağırlık, 7.1 yada stereo, kumaş veya deri yastık gibi gibi şeyler?
hocam FPS oyuncusuyum csgo Ağırlıklı oyun oynuyorum yakında e spor lisans başvurusu da yapmayı düşünüyorum bu yolda beni en az 2 yıl idare edebilecek bir kulaklık 7.1 de cs go için faydalı değil, gelişmiş teknoloji özellik olarak olabilir kullanmaya bilirim deri yastık ve Stereo olması benim açımdan çok daha iyi olacaktır

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,138
hocam FPS oyuncusuyum csgo Ağırlıklı oyun oynuyorum yakında e spor lisans başvurusu da yapmayı düşünüyorum bu yolda beni en az 2 yıl idare edebilecek bir kulaklık 7.1 de cs go için faydalı değil, gelişmiş teknoloji özellik olarak olabilir kullanmaya bilirim deri yastık ve Stereo olması benim açımdan çok daha iyi olacaktır
Bence farklı marka ürünlere yönelin. Logitech markasında bütçenize çok iyi ürünler yok isteklerinizi karşılayan.

KS

Plut0n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Bence farklı marka ürünlere yönelin. Logitech markasında bütçenize çok iyi ürünler yok isteklerinizi karşılayan.
teşekkür ederim hocam başka markalarda HyperX Cloud 2 öneriliyor bence eski bir kulaklık olarak kaldı, e spor arenasında simple gibi isimler logitech g pro x kullanıyor tabi bütçe aşıyor onu, velhasıl HyperX dışında da diğer markalar için öneriye açığım teşekkür ederim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,138
teşekkür ederim hocam başka markalarda HyperX Cloud 2 öneriliyor bence eski bir kulaklık olarak kaldı, e spor arenasında simple gibi isimler logitech g pro x kullanıyor tabi bütçe aşıyor onu, velhasıl HyperX dışında da diğer markalar için öneriye açığım teşekkür ederim
Ben zaten Cloud 2 önermiyorum. G PRO X ürünü Logitech markasında arada 1600 TL civarlarına düşüyor ama şuan pahalı tabi.

Alternatif ses kalitesi gerçekten iyi ürünlerden öneriler yapacağım size.

KS

Plut0n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Ben zaten Cloud 2 önermiyorum. G PRO X ürünü Logitech markasında arada 1600 TL civarlarına düşüyor ama şuan pahalı tabi.

Alternatif ses kalitesi gerçekten iyi ürünlerden öneriler yapacağım size.
teşekkür ederim hocam

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,138
- İlk ürünü B1 olanı Cloud 2 rakibiydi bu yeni sürümü. Hem 7.1 hem STEREO olarak kullanılabilir. Ses ve mikrofonu başarılıdır.

/ - Yeni bir ürün ama yurtdışında beğenilen bir model.

- Kaliteli bir ses + mikrofonu vardır. Sharkoon B2 ürününe alternatiftir. Sharkoon gibi Alman markasıdır.

- 32ohm bir kulaklıktır. Beslemesi zordur ama beslemesi sorunsuz olursa ses kalitesi çok iyidir. Anakartta ALC1150 veya üzeri bir ses kartı varsa ki iyi kapasitörlerle desteklenmiş bir ses kartı bu ürünü tercih edebilirsiniz. 2000 TL fiyatındaki ürünleri aratmaz.

- Genelde online oyunlarda beğenilen bir üründür.

KS

Plut0n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
- İlk ürünü B1 olanı Cloud 2 rakibiydi bu yeni sürümü. Hem 7.1 hem STEREO olarak kullanılabilir. Ses ve mikrofonu başarılıdır.

/ - Yeni bir ürün ama yurtdışında beğenilen bir model.

- Kaliteli bir ses + mikrofonu vardır. Sharkoon B2 ürününe alternatiftir. Sharkoon gibi Alman markasıdır.

- 32ohm bir kulaklıktır. Beslemesi zordur ama beslemesi sorunsuz olursa ses kalitesi çok iyidir. Anakartta ALC1150 veya üzeri bir ses kartı varsa ki iyi kapasitörlerle desteklenmiş bir ses kartı bu ürünü tercih edebilirsiniz. 2000 TL fiyatındaki ürünleri aratmaz.

- Genelde online oyunlarda beğenilen bir üründür.
çok teşekkür ederim hocam emeklerine sağlık

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri