Low Ayarlarda Oyun Kasıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KnithsSs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
58
Merhaba Dostlar,

Elimde asus tuf a15 gaming laptop var (ryzen 5 4600h, Nvidia 1650, 8g Ram, 512 gb Ssd) ama Need For Speed-Heat da low ayarlarda bile kasıyor sorunu nasil düzeltiriz?

Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Merhaba elimde asus tuf a15 gaming laptop var (ryzen 5 4600h, Nvidia 1650, 8g Ram, 512 gb Ssd) ama Need For Speed-Heat da low ayarlarda bile kasıyor sorunu nasil düzeltiriz?
Sürücülerin hepsi güncel mı, bilgisayarın güç ayarları (prizde ve boşta) ne durumda hocam bunlar da önemli. Çözüm olmazsa nvidia denetim masası ayarlarına da bakalım

KS

KnithsSs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
58
Sürücülerin hepsi güncel mı, bilgisayarın güç ayarları (prizde ve boşta) ne durumda hocam bunlar da önemli. Çözüm olmazsa nvidia denetim masası ayarlarına da bakalım
Ya normalde kendim için istemedim arkadaşım için sormak istemistim arthur abimin dediği yazilimi yükledi şimdide bir şeyi bozarım diye korkuyor .d sorun çözüldü yazalim fazla uzamasin boş yere konu

Stabil

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Ya normalde kendim için istemedim arkadaşım için sormak istemistim arthur abimin dediği yazilimi yükledi şimdide bir şeyi bozarım diye korkuyor .d sorun çözüldü yazalim fazla uzamasin boş yere konu
8 ram düşük hocam ondan dolayıdır.Bende de r5 5600h rtx 3050ti Lenovo var 8 GB ram ortalama 50 FPS oynuyorum.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam Arthur hocam o yazılımi sorun ısınmadan kaynaklı mı emin olmak için istedi muhtemelen test gibi düşünün uygulamanın ayarlarını yapıp oyundan CPU GPU sıcaklığı ve FPS değerlerini paylaşırsa ona göre öneri sunulur ya da başka çözüm aranir

KS

KnithsSs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
58
Hocam Arthur hocam o yazılımi sorun ısınmadan kaynaklı mı emin olmak için istedi muhtemelen test gibi düşünün uygulamanın ayarlarını yapıp oyundan CPU GPU sıcaklığı ve FPS değerlerini paylaşırsa ona göre öneri sunulur ya da başka çözüm aranir
Usta bana kalsa yaparım fakat adam korkuyor yeni aldı en ufak şeyi bile yapmaktan çekiniyor .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri