M2 SSD ÖNERİSİ

hhuseyin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
1000TL bütçem var F/P PCI 3.0 M.2 SSD önerebilir misiniz

KS

hhuseyin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Yazma hızı olarak 2100mb ile 2300mb arasında gözle görülür bi performans artışı oluyor mu hocam

boluluonur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Özür dileyerek yazıyorum konudan bağımsız ama

Bu ssd nasıldır ? Fiyatını uygun görünce bugün sipariş verdim. Eğer güzel derseniz arkadaşa bunun 512 gb olanını önerebilirim.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Özür dileyerek yazıyorum konudan bağımsız ama

Bu ssd nasıldır ? Fiyatını uygun görünce bugün sipariş verdim. Eğer güzel derseniz arkadaşa bunun 512 gb olanını önerebilirim.

Drami yok ancak uygun fiyatı nedeniyle tercih edilebilir bir ürün sorun yok. Hızı bir tık düşük görünüyor.

KS

hhuseyin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Hocam sizce Kingston mu yoksa WD mi daha kalitelidir (şahsi görüşüm ben kinsgston taraflı ürünlere genelde güvenemem hep bi erken bozulur hissi verir bana ama bilemedim)

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Ramları güzel kingstonun, fp denebilir. İki markada da okuma hızlarına göre tercih yapmanız yeterli bence, kalite farkı olduğunu sanmıyorum.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
497
Hocam sizce Kingston mu yoksa WD mi daha kalitelidir (şahsi görüşüm ben kinsgston taraflı ürünlere genelde güvenemem hep bi erken bozulur hissi verir bana ama bilemedim)
Markaya takılmayın model odaklı bakmanızı öneririm. Her markada daha iyi bir model bulunabilir. Duruma göre değişir.

KS

hhuseyin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Teşekkürler hocam son bi soru ben bu ssdlerden birini aldığım zaman B365M-K anakartımda tam verimli şekilde çalıştırabilirim değil mi ?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Teşekkürler hocam son bi soru ben bu ssdlerden birini aldığım zaman B365M-K anakartımda tam verimli şekilde çalıştırabilirim değil mi ?
Yanlışım yoksa gen 3 destekliyor o anakart. Gen 4 ü 3 hızlarında kullanabilirsiniz diye düşünüyorum. Ancak sistemin görmeme ihtimali de var, daha önce yaşayan kisilere rastladım. Bu yüzden gen 3 ürün tercih etmeniz doğrusu olur.

boluluonur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Yukarda yazdığım m2 ssd geldi. Fakat anakartımın kutusunda 2. bir yükseltme basamağı ve m2 vidası bulamadım. Bilgisayarcılarda vs. satılır mı acaba ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri