maks 1200 - 1300 TL 1 TB SATA 3 SSD önerisi

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
arkadaşlar bir tane ssd almak istiyorum, çok abartı olmayan, kaliteli bir şey önerebilir misiniz ? 500 gb m2 ssd yetmiyor artık. forza indirdim bitti zaten yer kalmadı adam akıllı.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Neden m.2 değil sata hocam?

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
Neden m.2 değil sata hocam?
m2 ssd yerim 1 tane var hocam b450mk ii kullanıyorum

Aşağıdaki var ama ne kadar iyi bilmiyorum
Aşağıdaki direk kalite diyebilirim ama çok pahalı
üstteki ucuz da kalitesi nedir bilemiyorum ben de. samsung olan çok iyi fakat bilemedim, beklesem aslında param baya birikir de üniversite de falan istemeden harcıyorsun yani..

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Merhaba eğer 1 TB seviyesinde sata ssd ler içinde fiyatı düşük ise eğer 300 daha verebiliyorsanız samsung alın ama veremiyorsanız zamanının f/p ürünüydü Cruical BX500 serisi ve kronik bir sorunu yoktu bir ara okuma yazma hızı düşük birazda ısınıyor diyenler olmuştu ama yazılımla düzelttiklerini söylemişlerdi yani alınabilir ürün sıkıntı yaşatmaz diyorum.

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
Merhaba eğer 1 TB seviyesinde sata ssd ler içinde fiyatı düşük ise eğer 300 daha verebiliyorsanız samsung alın ama veremiyorsanız zamanının f/p ürünüydü Cruical BX500 serisi ve kronik bir sorunu yoktu bir ara okuma yazma hızı düşük birazda ısınıyor diyenler olmuştu ama yazılımla düzelttiklerini söylemişlerdi yani alınabilir ürün sıkıntı yaşatmaz diyorum.
hocam bir dahaki ay bursum yatarsa veririm fakat fiyatı artar mı artarsa o zaman boşa beklemiş olurum

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
hocam bir dahaki ay bursum yatarsa veririm fakat fiyatı artar mı artarsa o zaman boşa beklemiş olurum
Yarın değil artık saati bile ne olacağı belli olmayan bir ülkeyiz o yüzden bir şey diyemem o konuda, eğer alabiliyorsanız Cruical iyidir yanlış değilsem micron bellek kullanıyor kronik sorunu yok bir de @ckribrahim in önerdiği PNY de iyi onda da kronik sorun yok diye biliyorum öneriler güzel değerlendirmek size kalmış :)

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
hocam başka öneriler var mıdır

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri