Masaüstü Bilgisayarda Shift Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Juda Osculum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba benim şöyle bi soRunum var bilgisiyar kendi KendİNE shift tuşuna basıyor şuan olduğu gibi İLK ÖNCE klavyedEn Sandım SORunu Fakat KLAvyeyi bilgisayardan söKMEME RağMEN BİLGisayar shifT Tuşuna basıyor İNTERnETTE böyle bi soRUN İLE KarŞILaşan BiRİsinİ BULamadıM Benzer sorunlar yaşayanlar vardı virÜs programı ile taratmAyı tavsiye ediyolardı bEnde ÇEŞiTli virüs pRogramları ile tarattım fakat çözülMEDi hala bilgisayar zULÜM oLmaya devam ediyor yardımcı olursanız sevinirim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Ben aynı sorunu yaşayan 55 kişi buldum Microsoft forumda ama çözüme kavuşturulmamış görünüyor. 2018 yılı tarihli konu. Sorun pek çok şeyden olabilir.

Önce şunu deneyin Windows / Ayarlar / Cihazlar sekmesine gelin ve klavyenizi bulup tıklayıp Cihazı Kaldır deyin. Daha sonra sistemi yeniden başlatın.

İşe yaramaz ise Windows / Ayarlar / Güncelleştirme ve Güvenlik / Sorun Gider sekmesinden Klavye kısmına tıklayıp Sorun Gidericiyi Başlat deyin ve sorun bulunacak mı bulunursa çözülecek mi bakın.

İşe yaramaz ise Windows güncellemeleri ile ilgili bir sorun olabilir ki önce güncelleme var mı bakın yoksa son Windows güncellemesini kaldırın. Bunun için Windows / Ayarlar / Güncelleştirme ve Güvenlik sekmesinden Güncelleme geçmişini görüntüle deyip Güncelleştirmeleri kaldır deyin. Açılan pencerede son güncelleştirme tarihine önce bakın eğer sorunun olduğu tarihler arasındaysa kaldırıp sistemi yeniden başlatın.

İşe yaramaz ise Sistem geri yükleme yapabilirsiniz. Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Sistem bu konuma girin ve sol menüden Gelişmiş sistem özellikleri deyin. Açılan pencerede Sistem Koruması sekmesinden Sistem Geri Yükleme... kısmına tıklayın ve yine açılan pencerede İleri deyin ve Diğer geri yükleme noktalarını göster kutusunu işaretleyip bu sorunun olmadığı bir tarihe sistem geri yüklemesi yapın.

Bunlar sorunu çözmez ise format atın başka bir çaresi benim bildiğim yok.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Bu tarz bir olayın disk kaynaklı olması değişikmiş. Sorun çözüldüğüne göre başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri