masaüstü pc'de dahili grafik kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
İşlemcinizin içinde GPU birimi varsa ve 2. bir ekran kartınız varsa harici işlemci içindeki GPU birimini kullanmak için harici GPU biriminin yazılımından ve bilgisayarın güç ayarlarından düşük güçte olan GPU birimini kullan derseniz sistem iş veya oyun fark etmez işlemci içindeki GPU birimini kullanır. Eğer harici GPU biriminiz yoksa zaten sadece işlemci içindeki GPU birimini kullanırsınız ayar yapmanıza gerek yok.

msiarmor06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci ekran kartı derken demek istediğini anlamadım lakin çift ekran kartlı laptoplardan kullanıyorsan uygulamaya sağ tık yapıp "Grafik işlemci ile çalıştır" a tıkla ve daha sonrasında oradan kullanmak istediğin grafik kartını seç. Bunu kastetmiyorsan ne demek istediğini anlamadım dostum.

KS

Musa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bilgisayarın güç ayarlarından düşük güçte olan GPU birimini kullanmayı nasıl açıcam bulamadım sistemim masaüstü bu arada

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
NVIDIA için bu ayar NVIDIA Denetim Masasında 3D ayarlarının Yönetilmesi sekmesinde Genel sekmesinin hemen altında yer alıyor.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Windows kendisi zaten kurar tüm sürücülerinizi. Ama her ihtimale karşın INTEL HD Graphics sürücünüzü yine de kurabilirsiniz.   bağlantıyı kullanabilirsiniz.

KS

Musa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
görüntü bağdaştırıcılarından baktığımda sadece dahili ekran kartım görünüyor intel görünmüyor bide driver ı indirince windows izin vermiyor zararlı diyor napmam lazım

turgut siraç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Video izlerken deyişik deyişik sesler çıkarıyor  dönüyor 1,2 dk sonra geliyor ne yapmam lazım oyunlarda da oluyor ama buseder 1, 2 dk da gelmiyor leptopun adaptörü çıkarıp takınca kapatabiliyirum neyden dolayı oluyor bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri