Masterfox Aircool Kasa

TahaKamas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar yeni bir kasa almak istiyorum. Üst kısım 360mm Alt kısım 240mm ön 360mm destekli olsun istiyorum ve mümkünse mesh bir kasa istiyorum.
Bütçem çok olmadığı için araştırma yaptım. Gözüme çarpan kasa olarak Bitfenix Nova Mesh SE oldu ama üst kısım 360mm desteklemediği için kararsız kaldım.
Başka bir modellere bakmaya devam ettim Sonra bu linkteki Kasa karşıma çıktı
Power Supply lazım değil indirimli olarak 1.800 türk lirasına denk geliyor Malzeme kalitesi hakkında bir bilgi verilmemiş ve ilk defa duyduğum bir marka olduğu için bu kasada kararsız kaldım Bu kasayı kullanan var mı veya sizce sağlam duruyor mu Bu fiyat bandında alınabilecek bir kasa var mı fansız olması ilk tercihim çünkü elimde hali hazırda 6 adet güzel fanlar mevcut
Yardımcı olursanız teşekkür ederim bu kasa alınır mı

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,094
Merhabalar yeni bir kasa almak istiyorum. Üst kısım 360mm Alt kısım 240mm ön 360mm destekli olsun istiyorum ve mümkünse mesh bir kasa istiyorum.
Bütçem çok olmadığı için araştırma yaptım. Gözüme çarpan kasa olarak Bitfenix Nova Mesh SE oldu ama üst kısım 360mm desteklemediği için kararsız kaldım.
Başka bir modellere bakmaya devam ettim Sonra bu linkteki Kasa karşıma çıktı
Power Supply lazım değil indirimli olarak 1.800 türk lirasına denk geliyor Malzeme kalitesi hakkında bir bilgi verilmemiş ve ilk defa duyduğum bir marka olduğu için bu kasada kararsız kaldım Bu kasayı kullanan var mı veya sizce sağlam duruyor mu Bu fiyat bandında alınabilecek bir kasa var mı fansız olması ilk tercihim çünkü elimde hali hazırda 6 adet güzel fanlar mevcut
Yardımcı olursanız teşekkür ederim bu kasa alınır mı
Islemci ne alicaksin?

KS

TahaKamas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Islemci ne alicaksin?
Şu an hali hazırda 13400f kullanıyorum ileride büyük ihtimalle işlemcimi upgrade ediceğim 14700k alıcam

Islemci ne alicaksin?

hali hazırdaki sistemim taner hocamın sistemi.

Şu an hali hazırda 13400f kullanıyorum ileride büyük ihtimalle işlemcimi upgrade ediceğim 14700k alıcam

hali hazırdaki sistemim taner hocamın sistemi.
Sadece 360mm destekli uygun fiyatlı mesh kasa arıyorum şuanlık.

KS

TahaKamas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Buyur kardeşim senin için en uygun kaliteli üste 360mm desteği olan 2 kasa modeli

Phanteks ile topladığım bir sistemimden örnek atıyorum 360mm takılı üste

her iki model de çok güzelmiş msı ilgimi çekti bütçeyi biraz daha arttırıp onu almaya deneyebilirim 1-2 tane daha bu msı tarzında önerebilceğiniz kasa var mı size zahmet olmazsa atar mısınız

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri