Yardım Mause Tekeri Çevirirken Takılma Problemi

Tulpar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
sekmeyi aşağı veya yukarı kaydırırken tekleme hissediyorum takılıyor
örnek veriyorum sekmeyi aşağı indireceğim çok anlık yukarı aşağı takılıp aşağı inmeye devam ediyor bu sürekli oluncada rahatsızlık hissi veriyor

mause markası: razer viper mini alalı 9 ay felan oluyor alt kısmını temizliyorum ama içini söküp hiç temizlemedim öyle bir şey oluyor mu onu da bilmiyorum

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
sekmeyi aşağı veya yukarı kaydırırken tekleme hissediyorum takılıyor
örnek veriyorum sekmeyi aşağı indireceğim çok anlık yukarı aşağı takılıp aşağı inmeye devam ediyor bu sürekli oluncada rahatsızlık hissi veriyor

mause markası: razer viper mini alalı 9 ay felan oluyor alt kısmını temizliyorum ama içini söküp hiç temizlemedim öyle bir şey oluyor mu onu da bilmiyorum
Servise gitmesi lazım. Scroll tuşu bozulmuş.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Tekerlek olan kısım da toz falan olursa da bu durumlar yaşanabiliyor. Direk oraya üflemeyi yada fön makinesi ile biraz hava vurmayı falan deneyebilirsiniz belki geçer.

KS

Tulpar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Tekerlek olan kısım da toz falan olursa da bu durumlar yaşanabiliyor. Direk oraya üflemeyi yada fön makinesi ile biraz hava vurmayı falan deneyebilirsiniz belki geçer.
başka bir forumda aynı yazıyı görüp üfledim sonra bastırarak ve çevirerek üfledim 30 saniye felan düzeldi gerçekten. sorun bu kadar basitmiş

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
başka bir forumda aynı yazıyı görüp üfledim sonra bastırarak ve çevirerek üfledim 30 saniye felan düzeldi gerçekten. sorun bu kadar basitmiş
O kadar teknoloji var ama böyle küçük şeyleri engelleyemiyorlar. Toz işlevini yapmasını engelliyor işte.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri