Mavi ekran hataları

Ahmet.yildizz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgisayarım açılmadan mavi ekran veriyor yani windows simgesi cıkıyor hatta dönüyor sonra siyah ekrana dönüşüp mavi ekran veriyor önceden de veriyordu ancak bilgisayar açılıyordu belli bir süre durduktan sonra mavi ekran veriyordu format atmak için flash taktım ancak bu kezde format ekranı gelmeden System Thread Exception Not Handled hatası veriyor çözümü var mı veya neden kaynaklanıyor dersiniz. Ayrıca bilgisayar açılmadan mavi ekran vermeye başlamadan önce ekranın bir kısmı siyah bir kısmı yeşil olup mavi ekran veriyordu açılınca oyuna girdiğimde ekran kayıyor ve mavi ekran verdiğinde yazılar rastgele konumlara atanmış gibi karalama oluyordu ben ekran kartından kaynaklandığını düşünüyorum bilgisayarın ekran kartı ve powerı yeni değişti

Ayrıca ram ile ilgisi mi var diye düşünüp ramlerden yeni olanı çıkarttım ancak ram ile ilgisi olmadığını gördüm memory_management diye bir hata da aldım yani öyle böyle açılmamaya kararlı bilgisayar ve Page_fault_in_nonpaged_area ayrıca sürekli otomatik onarıma hazırlanıyor diyor yardımcı olursanız sevinirim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
System Thread Exception Not Bu linke tıklayarak bu hatanın çözümüne ulaşabilirsiniz. Sorunun kaynağı E.Kartı sürücüsünden kaynaklı imiş yabancı formlarda bunun E.Kartı sürücünü kaldırıp Windows 'un sanallaştırma teknolojisini kapatılarak çözüldüğünü okudum ama sizin Windows hiç açılmadığı için bu çözümleri es geçebiliriz. Siz Format atın Format atarken olan Mavi Ekran hatasınıda yukarda verdiğim linkten çözebilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri