Mavi Ekran Hatası Yardım

Malkom-x

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Arkadaşlar bilgisayarı açınca mavi ekran sonrasında ise otomatik onarım ekranı açılıyor.
Sorun Giderme->Bilgisayarı Sıfırla adımlarını izlediğimde Hesabın (Faruk) parolasını istiyor. Ancak bilgisayarı açarken ben herhangi bir paraola kullanmıyorum burada kast ettiği şey tam olarak nedir?

Ekli dosyalar

• 20220828_104128.jpg
    7 MB · Görüntüleme: 7
  • 20220828_104155.jpg
    5 MB · Görüntüleme: 4
  • 20220828_104208.jpg
    5.5 MB · Görüntüleme: 5
  • 20220828_104217.jpg
    5.7 MB · Görüntüleme: 4

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bilgisayarda daha önce açılmış bir oturum var demek ki ve onun şifresini istiyor. Sizden başka kullanan varsa ona bir danışın şifre konusunu.

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Güvenli mod ile açın bilgisayarı ordan çalıştıra girin "netplwiz" yazın orda parola yeni v.s parola koymayı denermisiniz yada sıfırlamayı deneyin olursa yada yeni kullanıcı oluşturun şuan kullandığınız kullanıcı profilini v.s silmeyi deneyin.

KS

Malkom-x

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Güvenli mod ile açın bilgisayarı ordan çalıştıra girin "netplwiz" yazın orda parola yeni v.s parola koymayı denermisiniz yada sıfırlamayı deneyin olursa yada yeni kullanıcı oluşturun şuan kullandığınız kullanıcı profilini v.s silmeyi deneyin.
Söylediklerinizi deneyeceğim. Verdiği hata tam olarak "Page Fault İn Nonpaged Area"

Durup dururken oldu ona şaşırdım.

KS

Malkom-x

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Güvenli moda girmiyor maalesef Onarıma Hazırlanıyor yazısından hemen sonra mavi ekran geliyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri