Mavi Ekran Yedim

bruhmomentumtr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Merhaba,

Hayatımda sanırım ilk defa mavi ekran yedim, minidump diye bir şey varmış sanırım, onu da koydum.

Ekli dosyalar

• 081622-5625-01.zip
    287.3 KB · Görüntüleme: 6
Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Sürücü veya Windows odaklı bir hata gibi duruyor. Belleklerle alakalı bir hata. Yada bellek arızası olabilir ama bu en son ki olasılık.

Önce Windows onarmayı deneyelim varsa bir hatası tabi. CMD yani komut istemini başlat üzerinden aratıp yönetici olarak çalıştırın. Daha sonra DISM.exe /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth bu kodu yazıp ENTER 'a basın ve işlemin tamamlanmasını bekleyin. Sistemi yeniden başlatın tamamlanınca ve böyle bir deneyin. Sistem tekrar hata verirse yazarsınız.

KS

bruhmomentumtr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Sürücü veya Windows odaklı bir hata gibi duruyor. Belleklerle alakalı bir hata. Yada bellek arızası olabilir ama bu en son ki olasılık.

Önce Windows onarmayı deneyelim varsa bir hatası tabi. CMD yani komut istemini başlat üzerinden aratıp yönetici olarak çalıştırın. Daha sonra DISM.exe /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth bu kodu yazıp ENTER 'a basın ve işlemin tamamlanmasını bekleyin. Sistemi yeniden başlatın tamamlanınca ve böyle bir deneyin. Sistem tekrar hata verirse yazarsınız.
bir kaç gün önce oldu, tek bir sefer oldu. bir daha görmedim mavi ekranı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri