Max 1200 TL Kulaklık Önerisi (18 Mayıs 2022)

Osmanbey48

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
3 tane kulaklığı dip ses sorunundan dolayı iade ettim. En son bütçeyi artırıp ''Razer Blackshark v2 X'' aldım. Onunda ses düzeyi, her şeyi açmama rağmen çok azdı. Mikrofonda karşıya cızırtılı ve kesik kesik ses gidiyor. Bunu da iade edeceğim. Dip ses sorunu olmayan, bu tür sıkıntı yaşamayacağım bir kulaklık için illa bin TL üzeri bir kulaklık mı almalıyım ya da 630TL-1200TL bandı arasında bu sorunları yaşamayacağım kulaklık öneriniz var mı? Yoksa en son cebimizden tuzlu para çıkacak bu çıkmadan da alınabilecek kulaklıklar varmı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
  1. - Normalde önermezdim fiyatı gereksiz pahalı diye ama bu fiyata alınır bir alternatif.
  2. - F/P oranı iyi bir üründür. Markayı bilmiyorsanız Cougar gibi bir Alman markasıdır. İncelemelerine bakabilirsiniz oldukça iyi bir üründür.
Hepsi mikrofon ve genel ses performansı olarak genel F/P oranı oldukça başarılı ürünlerdir. Stereo olanlara takılmayın zaten 7.1 olanlarda sanal 7.1. Hepsiyle iyi ses kasılır oyunlarda ve genel ses profilleri oldukça iyidir.

KS

Osmanbey48

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Teşekkür ederim hepsini şimdi detaylı incelemeye alacam tavsiyeleriniz için saolun

toroman82

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Rampage drop plus ta alabilirsiniz mikrofonu çok iyi tekrar başka harici bir mikrofon almasınız 7.1 deneyiminde çok iyidir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri