Max 13K Yayın Açabilecek Sistem Önerisi? (Mayıs 2022)

Bordobereli01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhabalar üstadlar, özellikle valorant ve warzone gibi oyunların oynayıp yayın açmak istiyorum. Bunun için PC öneriniz nedir? Yakın zamanda kampanyalı PC gelir mi?

Moderatörün son düzenlenenleri:

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Hocam sana bir sistem öneriyorum linki aşağıda mevcut. 720p 60fps yayın açarsın valorant ta ama warzone bilemem düşük ayarlarda oynarsanız oyunu 768p ye çekerseniz ancak akıcı Bir şekilde yayın yaparsınız ama öyle de pek bir anlamı kalmaz warzone un ama valorant yaparsın

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Bu sistemi kaçırma derim 1080p yüksek ayarlarda warzone da 90-100 fps alırsın valorant ta 300 alırsın rahat

KS

Bordobereli01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam sana bir sistem öneriyorum linki aşağıda mevcut. 720p 60fps yayın açarsın valorant ta ama warzone bilemem düşük ayarlarda oynarsanız oyunu 768p ye çekerseniz ancak akıcı Bir şekilde yayın yaparsınız ama öyle de pek bir anlamı kalmaz warzone un ama valorant yaparsın

Peki üstad yayın açarsam kaç FPS alırım sizce ? Ve bunu alıp yeni kampanya gelir de daha uyguna olursa zoruma gider ya :) .

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Bir FPS değeri kimse veremez. FPS işlemci, RAM ve GPU kombilerine ve oyunun o zaman ki stabil durumuna ve yayın yükünüze bağlı değişir. Genel bir cevap verecek olursam 5500 işlemcisiyle yayın açılır ve 2060 kartının 1080p + yayın yükünden kalkma olasılığı yüksektir.

KS

Bordobereli01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bir FPS değeri kimse veremez. FPS işlemci, RAM ve GPU kombilerine ve oyunun o zaman ki stabil durumuna ve yayın yükünüze bağlı değişir. Genel bir cevap verecek olursam 5500 işlemcisiyle yayın açılır ve 2060 kartının 1080p + yayın yükünden kalkma olasılığı yüksektir.
Anladım Üstad çok teşekkür ederim :) .

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
14 Mayıs'ta donanım arşivinin gelecek olan f/p sistemini de düşünebilirsin

Mev1oz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16

Açıkçası bu sistem gayette istediğiniz kullanım için uygun bence. Fakat oyunu yüksek kalite yerine orta kalitede oynarsanız daha iyi olur.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri