Max 300TL Kulaklık Önerisi Mayıs (2022)

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Bütçe: 300

Kulak üstü kulaklık düşünüyorum genelde oyun oynayacağım ve bütçem 300tl

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Bütçe biraz fazla kısır çin menşei bir ürüne düşmeden öneri yapabileceğimi sanmıyorum. Bakarım piyasaya.

KS

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Bütçe biraz fazla kısır çin menşei bir ürüne düşmeden öneri yapabileceğimi sanmıyorum. Bakarım piyasaya.
Peki sizce ileride fiyatlar artar mı bir tahmininkz var mı eğer yazın artarsa yani öyle düşünüyorum şimdi alacağım eğer artmazsa (inşallah artmaz) yazın üstüne biraz daha katıp adam akıllı birşey almayı düşünüyorum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Edifier G2 II , James Donkey 700 serisi , Thermaltake Tt eSPORTS H200 ve Gamebooster GB-H16 ürünlerini önerebilirim bu bütçeye.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Önerinize lafım yok ama HS35 şuana kadar kullandığım en kötü ürünler arasında başlarda olan bir ürün. Ben 300 TL vermem bu kulaklığa ama karar kullanıcının tabi. Ses çok iyi değil keza mikrofonda öyle. Üründe hiç rahat değil ama kafa yapısı burada en büyük etken. Ben ortalama bir kafa yapısına sahibim.

Can Akbaş

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
602
Önerinize lafım yok ama HS35 şuana kadar kullandığım en kötü ürünler arasında başlarda olan bir ürün. Ben 300 TL vermem bu kulaklığa ama karar kullanıcının tabi. Ses çok iyi değil keza mikrofonda öyle. Üründe hiç rahat değil ama kafa yapısı burada en büyük etken. Ben ortalama bir kafa yapısına sahibim.
ben eskiden kullanmıştım fiyatına göre iyiydi

Eren Al

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Bütçe: 300

Kulak üstü kulaklık düşünüyorum genelde oyun oynayacağım ve bütçem 300tl
Taner hocamızın geçtiğimiz gün yayınladığı videoda 279TL ye kulaklık vardı. Bence videoya bakabilirsin. Videodan sonra alanların neredeyse hepsi çok olumlu tepki verdi. Özelliklede mikrofon kalitesi kullanıcılar tarafından çokça beğenildi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri