Öneri Max 5K Monitör Önerisi (Mayıs 2023)

Dovahkiinkai

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar hemen konuya geçiyorum sistemim bu —>
75 hz monitör aldığım için tam verim alamıyorum çok uçuklarda olmayan monitör önerilerinizi bekliyorum

KS

Dovahkiinkai

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam 5 bin üzeri olmazsa eli yüzü düzgün bir şey güzel olur zaten yeterince masrafa girdim monitörde bari karlı bir iş yapayım😅

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796

Tolga Ersoy

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
62
Arkadaşlar hemen konuya geçiyorum sistemim bu —>
75 hz monitör aldığım için tam verim alamıyorum çok uçuklarda olmayan monitör önerilerinizi bekliyorum

Buda harika monitör asla pişman olmazsın. Ben aysının VA panel olanı kullanmıştım, bu IPS panel. Daha iyi yani görüntü olarak.

KS

Dovahkiinkai

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Üstadlarım dediğiniz 2k monitörlerin fiyat farkı çok mu peki? Bu monitörün bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum.Bir de sizden rica etsem bilginiz varsa son açtığım konularda game pass ile alakalı ona bir gözatabilir misiniz?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,177
Üstadlarım dediğiniz 2k monitörlerin fiyat farkı çok mu peki? Bu monitörün bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum.Bir de sizden rica etsem bilginiz varsa son açtığım konularda game pass ile alakalı ona bir gözatabilir misiniz?
2K Civarı daha pahalı.

YunusBaltacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67

Tolga Ersoy

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
62

YunusBaltacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67
Hocam hz değerinin yüksek olması tabiki iyi ancak hz yüksek diye bence bu moni tercih edilmemeli. Bu benim şahsi düşüncem tabi.
Paylaştığınız Tuf modelini Casper a tercih ederim ayriyeten bütçede tasarruf da yapmış oluruz. Ancak eğer 5000 TL ye sıkıntı olmadan çıkılabiliyorsa Dell modeli daha kaliteli olacaktır. Tuf monitörlerde aşırı sık olmasa da sıkıntı yaşayan olduğunu hatırlıyorum. Özellikle Dell IPS Asus Tuf VA panelken Dell'i öneririm.

KS

Dovahkiinkai

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Peki ekran kartımla en iyi performansı dell ile mi alırım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri