max 6k bütçem var sizce ne almalıyım tabletmi telefon mu?

zyixexe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10

Üstteki Tablet
Alttaki Telefon şimdi şöyle bir sorum olacak telefon olarak en iyi m23 5g bulabildim yorumlarına baktığımda ise oyunda şöyle kötü böyle kötü diye yorumlar vardı buda beni ikileme soktu alsammı almasammı diye şuanda tablet alıcaksam s6 lite tek almaya düşündüğüm tablet telefon önerilerinizi alabilirim m23 5g kullanan varsa nasıl bir performans verebildiğini söyliye bilir mi? (Bide Burası doğru konudur inşallah telefon ve tabletle alakalı)

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bu bütçeye daha iyi telefon olabilir veya olmayabilir fiyatlar çok arttığından pek bilgim yok ama tablet ve telefon karşılaştırmasına ben telefonu seçerdim. Mantıklı olan da telefonu almaktır.

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Sizin tercihiniz hangi yönde ? Kullanma şekliniz biçiminiz ne olacak eğer telefon değiştirip tamamen seçtiğiniz telefona geçip işlerinizi onda kullanacağım diyorsanız bütçenizi arttırabilirseniz hocalarımın dediği gibi performansı sağlam cihazlar önerilebilir. Hayır sadece oyun gündelik işler dizi filim v.s gibi basit işler için büyük ekran seçeneği olarak tablet seçebilirsiniz.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269

Üstteki Tablet
Alttaki Telefon şimdi şöyle bir sorum olacak telefon olarak en iyi m23 5g bulabildim yorumlarına baktığımda ise oyunda şöyle kötü böyle kötü diye yorumlar vardı buda beni ikileme soktu alsammı almasammı diye şuanda tablet alıcaksam s6 lite tek almaya düşündüğüm tablet telefon önerilerinizi alabilirim m23 5g kullanan varsa nasıl bir performans verebildiğini söyliye bilir mi? (Bide Burası doğru konudur inşallah telefon ve tabletle alakalı)
O fiyat bandındaki ürünlere göre özellikleri iyi diye biliyorum. Muadiiler 6xx serisi kullanırken M23 7xx serisi kullanıyor. Youtube üzerinden testlerini izleyin beğenmezseniz bütçenizi zorlamanız gerekicek.

KS

zyixexe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Sizin tercihiniz hangi yönde ? Kullanma şekliniz biçiminiz ne olacak eğer telefon değiştirip tamamen seçtiğiniz telefona geçip işlerinizi onda kullanacağım diyorsanız bütçenizi arttırabilirseniz hocalarımın dediği gibi performansı sağlam cihazlar önerilebilir. Hayır sadece oyun gündelik işler dizi filim v.s gibi basit işler için büyük ekran seçeneği olarak tablet seçebilirsiniz.
yakında liseye geçiceğim o yüzden s6 lite iyi geldi bana oyun filan oynayacağım kamera önemli değil o kadar telefon alsam tablet baya zamlanırmı bilemiyorum

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
yakında liseye geçiceğim o yüzden s6 lite iyi geldi bana oyun filan oynayacağım kamera önemli değil o kadar telefon alsam tablet baya zamlanırmı bilemiyorum
Benim önerim hala telefondan yana. Ama seçim sizin tabii. Hayırlı olsun. Zam konusu belirsiz her şey olabiliyor.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Her telefonun yorumlarında kötü yorumlar olacak zaten. Kötü yorum var diye almayacaksınız bütçenizi 20-30k yapın en iyisini alın isterseniz. Bu bütçede seçenekler bunlar. Realme 8 aralarında benim için en iyisi ve en sorunsuzu. Onu tercih edebilirsiniz.
yorumlara baktımda herkes eleştirmiş nerdeyse 13. şey gelince çok kötüleşti m23 alın diyorlar

KS

zyixexe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Her telefonun yorumlarında kötü yorumlar olacak zaten. Kötü yorum var diye almayacaksınız bütçenizi 20-30k yapın en iyisini alın isterseniz. Bu bütçede seçenekler bunlar. Realme 8 aralarında benim için en iyisi ve en sorunsuzu. Onu tercih edebilirsiniz.

bu telefon nasıl ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri